| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezdětná manželství

Ahoj Radko, četla jsem si právě teď Tvůj článek. (Asi po roce - teď jsem teprve našla tyto stránky)Úplně s Tebou cítím. Je mi 24 let a už se o mimi snažíme s manželem asi 4 a půl roku. Někdo si řekne, že jsem moc mladá. Ale my jsme se s manželem vzali z lásky (mě bylo 19 let a manželovi - Radkovi 23.) Prostě jsme to tak cítili. A stále nic. S doktory mám podobnou zkušenost, ale ne tak hroznou jako ty. Prostě, co si člověk neřekne, tak nemá.
Chtěla bych Ti nějak pomoct, aspoň radou nebo dobrým slovem. My jsme taky toho vyzkoušeli hodně. I cvičení, byla jsem i na CRM(jen na jedné návštěvě a pak jsem tam už nešla). Teď ještě zkoušíme astrologa. A taky jsem zjistila, že není astrolog jako astrolog. Teď mám vypočítané dny podle pana Baudyše(je to bývalý ministr obrany) a ten se zabývá Jonášovou metodou - on Ti vypočítá dny pro početí zdravého dítěte. Já jsem totiž už měla jiné výpočty od p. Vávry s internetu. A když jsem žádala pana Baudyše, poslala jsem mu kromě našich dat narození i to, co mi vypočítal pan Vávra a dozvěděla jsem se, že můžu být ráda, že jsem podle těch termínů neotěhotněla, protože 3 ze 6ti termínů byly naprosto nevhodné pro početí zdravého dítěte. Telefon teď na něj nemám, dá se to zjistit na internetu. Jmenuje se: Antonín Baudyš, je z okolí Prahy, myslím že jsou to Přezletice. Je velice přívětivý a má i kontakty na další odborníky.
Jinak bych Ti chtě¨la poradit, aby ses neohlížela na to, kolik je Tvému manželovi roků. říká se, že když jsou tatínci starší, tak se dokáží o to dítě líp postarat, jsou zkrátka víc dozrálí. Nechci tady pomlouvat chlapi, ale oni jsou míň vyzrálí než my ženy. Takže pokud vy jste s manželem od sebe o 10 let, tak jste tak akorát vyrovnaní.
Taky věřím, že PÁN BŮH je mocný a pokud budeme věřit, tak Vám i nám to děťátko dá. Až přijde ten správný čas. Asi musíme ještě něco udělat, zařídit, změnit ve svém životě. Nezáleží na tom, co řekli doktoři a jiní.
Přeji Ti, aby se Ti to největší přání splnilo.
S pozdravem Radka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.