| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dnes porodíte svoje dítě

JEŽIŠI KRISTE ještě že nejsem už těhotná! Asi bych rači snad upadla do komatu... no četla sem to teda, ale jako... no snad se ani nevyjadřovat. Setřenka je těhotná, tak sem jí v dobré víře poslala odkaz aniž bych to sama četla a ona mi zhrůzou napsala, co jí to posílám! Tak sem to teda čtla a FUJ FUJ FUJ!!! že se nestyděj tak strašit nastávající maminky!!!
jÁ TEDA ANI ŽÁDNEJ TEN PŘÍZNAK BLÍŽÍCÍHO SE PORODU NEMĚLA, PROSTĚ MI PRASKLA VODA A ŠMITEC...

Joa jen k tomu holení a klistýru, já za to teda byla ráda, byla sem nastřihnutá dost, tak sem byla ráda, že se pak po porodu nemusím holit (holim se normálně, ale sešitá to moc neslo) a klystýr byl docela v poho, já bych nikoho nestrašila jak je to děsný, já se toho bála víc jak porodu a nakonec sem byla vděčná, že sem se nebála pořádně zatlačit abych se jim tam ještě neposr...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.