| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Misty, Iff,
hlasim se do klubu těch u kterych to nefunguje.

Starší dcera, když sjme to zkoušeli, vydržela řvát dvě hodiny byla na konci uplně fialova vyčerpana, Míša z toho nespala celou noc házela s sebou se zachvaty pláče, přesto jsme to zkusili ještě jednou se stejnnym efektem .
Takže jsem odmitala tohle dělat.
Jak mi někdo muže zaručit že tím že se to dítě nechá takhle vyřvávat nebude mit do dalšího života psychické následky?
Nikdo jelikož jim do hlavičky nevidi!
Míša spala s nama v posteli do 18m do 14m byla kojena budila tak 7x za noc..po odstaveni tak 2x.
v 18ti m si sama řekla že chce do svého pokoje do velke postele!
Bylo to v klidu z jejiho popudu. kolem 2roku kdy se s ni dalo rozumně mluvit jsme ji naučili že bude usinat sama, vysvětlili jsme ji že musi byt v postýlce muže si hrat než usne , ale nikdy ne vylezat z postele. bez problemu to funguje, ted ji jsou 3 roky a než usne posloucha mluvene slovo (Hurvínka).

Malej syn 6m usina buď na ruce, nebo ho hladíme když leží v postýce.
Slavnou metodu jsem také zkoušela.
Vyřvaval půl hodiny uplně rudej , dávil se že si ublinkaval, pul hodiny jsem vydržela pak jsem ho vzala s postýlky.
S mnaželem jsme si řekli že pon tom co přededla Míša i on to nema smysl . Na naše děti to nefunguje...a ta chvilka uspávání...nas nezabije děti jsou maličké jen jednou a do 15ti je houpat na rukach nebudu:-D

Ovšem pokud to někdo praktikuje přeju hodně zdaru!;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.