| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jak jsem si tak pročetla celou diskuzi, tak bych měla otázku...nebylo by lepší tomuhle všemu předcházet už od začátku tím, že prso není uspávací prostředek, ale jídlo..tudíž jakmile je prcek najedený odstavit, říhnout a uložit do postýlky a neuspávat už od začátku. Protože nezlobte se na mě, ale přijde mi, že si stěžujete na něco, co jste ty děti naučili sami a pak jim to najednou odpíráte..nedovím se, že tak vyvádí..taky bych se ozvala. Já jsem zastáncem toho, že každý má své místo na spaní, kde má klid a při spánku si odpočine. Takže já postel a prcek svou postýlku. Chodí to tak od narození (občas při nemoci, zlých snech apod. samo u nás v posteli byla, ale nakonec ve většině případů putovala do vlastní postýlky)a není problém s tím, že by nějak extra vyváděla, prostě ví, že to tak je a basta. A vůbec nemám pocit, že by byla jak jedna, tak druha dcera nějak citově frustrovaná z toho, že musela "trpět" ve své postýlce a nemohla být v mé blízkosti.
Samozřejmě, pokud to někomu vyhovuje, že se dělí o místo s mimoškem, že chodí každý večer uspávat ať to tak dělá, ale pak se nedivte, že děti takhle vyvádí, když se rozhodnete něco menit v zaběhnutém rituálu. To že se tu do mě následně pustíte už nějak čekám automaticky :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.