| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kislice, jsem se pořádně nevyspala už víc jak tři a půl roku, ale považuju to za něco naprosto přirozeného, protože potřeby svých dětí stavím VŽDY NA PRVNÍ MÍSTO před svými....
Pokud zabrousíš jen jedním okem na diskuzi "spánek" tak zrovna včera byla založené diskuze "noční bdění".. to je milionkrát větší HOROR než nějaký uspávání a noční buzení.. prožívám to už rok a přesto jsem si poradila bez Estvila. A znova opakuju pokud na to někdo má nervy, neberu mu to...
a jak jsi reagovala na Paradox že "fór je v tom že maminka vždycky přijde jen ne hned", uklidní pohladí a odejde, tak mě napadla ještě jedna věc...Čeho ty se bojíš (štítíš)??? Já třeba pavouků! Ukrutně... a jsem dospělej člověk a vím že pavouk mi neublíží, ale představa že by mě někdo zavřel do truhly v místnosti PLNÉ PAVOUKŮ a každých pět minut by mi přišel říct, že je všechno v pořádku, pohladil mě a ujistil že do tý truhly se ti pavouci co jsou všude kolem nedostanou a zas by odešel, zjančila bych se, zešílela bych, počůrala se strachy a dostala bych histerák...... A MOJE DCERA SE BOJÍ TMY stejně jako já pavouků....

Dovedeš si představit že by ti někdo něco takového udělal????? Nechal tě někde kde se z jakéhokoliv důvodu bojíš a voláš o pomoc.... To je to, co mi na Estvilovi vadí!!! Do hlavy těm dětem nikdo nevidí! Ale já si docela jasně dokážu představit co musí prožívat. Ty jako dospělák VÍŠ, že je za těch pět minut co tam nejsi nic nestane, nic je nesežere a neodnese... ale to dítě to neví a těch pět minut které neustále tu někdo deklaruje jim může připadat neskutečně dlouhých!

Prostě a jednoduše Estvila neuznávám. Je to čistě můj náhled na věc, ale ten chlap je mi z duše protivnej. Ale to bude stejný jako s Kájou Gottem, někdo ho žere, někdo ho nenávidí;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.