| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ráj na vaší zahradě

Já prckovi vyrobil z kulatin takovou to klasickou "kozu" na houpačku, je na ní žebřík se skluzavkou a příprava na budoucí zavěšení lana na šplhání. Strávil jsem s tím poměrně dost času, protože nejsem tesař, v životě jsem to nedělal, jsem hroznej detailista a navíc jsem chtěl aby to pěkně stylově zapadalo do zahrady - všude dřevo s minimem plastu (ruší to jen bazén). Výsledek je takovej, že já jsem při výrobě tý opičárny strávil delší dobu, než doposud za roční hraní můj synátor. Ale jakmile přijedeme k někomu na návštěvu a tam mají něco podobnýho, tak dělá jak kdyby to v životě neviděl a pomalu se rve s dětma kdo tam bude dýl. Samotnýho a doma ho to tam zkrátka nebaví. A koupit mu zahradní domeček za pět a víc tisíc? Na dva týdny zábavy? To mu to stluču z planěk, bude mne to stát půl dne práce a dvacku za křebíky a s čistým svědomím to opuštěný po sezóně proženu kotlem.
Nekjlepší hračky jsou ty nejjednodušší - kostičky, plastové nádobí ukradené mámě z kuchyně apod. z toho se dá tvořit pokaždý něco jinýho. K čemu je štěkací pes za 1500,- který reaguje na 3 píšťalky pokaždý jinak? Jak dlouho to dítě může bavit? Je jeden z mnoha parádních taháků peněz z kapes rodičů (a hlavně rozněžnělých prarodičů), ale jinak to je jen další drahej krám do baráku u kterýho se ani nestačí vybít originál baterie a už nebude nikoho zajímat.
Stejně jako se dospělý nevydrží 3x týdně dívat na stále stejný film, tak ani děti nevydrží hrát si se stále stejnou jakkoli drahou hračkou, pokud to neumí nekonečný množství věcí (jako např. ty kostky nebo stavebnice).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.