| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Elso (snad jsem nespletla jméno),
ještě jednou k těm genům. Víš, tak jako máš zakódovanou délku vlasů(nikdy nebudou delší než máš danou informaci v DNA), barvu očí, dokonce i délku života (tzn., že v okamžiku, kdy přesáhneš délku zakódovanou v genech se nastaví autodestruktivní pochody, které vedou k zániku organismu - samozřejmě, že situaci můžeš lehce změnit vnějšími vlivy, ale nikterak zásadně), tak jsou dané i povahové vlastnosti. Ty se můžeš výchovou snažit dosáhnout změny, ale v okamžiku, kdy se sejdou vhodné podmínky (ta správná parta či nějaký problém), geny se projeví - a v tuto chvíli záleží na vyspělosti onoho jedince, ale zejména na síle vazeb v rodině, zda dítě půjde za "svým hlasem" či mu bude rodina přednější. V každém okamžiku je to pro dítě boj. Víš, opuštěným dětem se věnuji léta a došla jsem tak daleko, že jsem založila sdružení na pomoc dětem, které opouštějí dětské domovy. Je to generace naprosto odlišná od jejich vrstevníků, kteří vyrůstají v normální rodině. Společností jsou, bohužel, tyto děti vnímány dost negativně, a po prvním průšvihu (a vždycky přijde!) se od nich všichni odvrátí, neboť jsou to "přece ty děcka z děcáku", tudíž asociálové. Já se snažím těm vlastně už dospělým lidem najít novou rodinu, která jim pomůže při jejich integraci do života. Hele, omlouvám se za ten můj rozjezd. Žiju tou problematikou a nenechává mě to chladnou. Měj se hezky. Marcela

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.