| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ráj na vaší zahradě

Asi nepochopím - jí totiž vůbec nepsal o "prdeli", zadku nebo o přijatelných fackách. Vynechte už z toho konečně tu hajsavou část lidského těla a uvidíte o čem jsem psal (v druhým pokusu už raději uvádím i jiné příklady zbytečné složitosti vyřešení problému).
Jistě se teď dostanu do pozice tyrana malých dětí (stejně je pak sežeru večer s tatarkou), ale já vychovávám své dítě stejně jako naši mne - nepomáhá sáhodlouhé vysvětlování fyzikálních zákonů ročnímu dítěti. Stejně se mi tlemí do očí a nerozumí mi. Nenechávám své dítě liberálně hrabat do zásuvky s vědomím, že je demokracie a každý si může dělat co chce. Přestože máme byt kompletně zabezpečený krytkami zásuvek a mohl bych ho jen občas preventivně lehce upozornit tlumeným hlasem (to abych ho nevystrašil),jsem takovej sadista, že pokud mne dvakrát neposlechne potřetí dostane přes ruce. Ano, jsem bezcharakterní člověk, který své dítě raději naplácá přes ruce (ó jak kruté), než abych ho viděl seškvařenýho u zásuvky na návštěvě, kde extra kvůli nám nevybavili byt krytkami. Ano občas na mne kouká ukřivděně (za to bych měl jít alespoň na dva roky do lochu), ale je živý a zdravý a o tom, že elekřina je nebezpečná ho nemusím přesvědčovat krátkým zapojením jeho těla do sítě jen proto, abych ho nemusel plácnout a usínal s čistým svědomí toho, jak jsem mírumilovnej otec, který svého syna nikdy neuhodil a ani na něj nezvýšil hlas.
Naše dítě rozhodně nepatří mezi obletované mazánky, ze kterých se časem vyklubou zfetovaný povaleči, kterým se nesmí nic říct, protože na to nejsou zvyklí. Než aby z něj vyrostla takováhle neužitečná lidská troska pro ostudu - tak z něj raději toho člověka se slušným chováním postupně "uplácám" (ne vymlátím).
Když se totiž formuje např. strom hned od špičky (tj. jen ten jeden prut čouhající ze země), tak stačí na vytvoření krásnýho stromku pozvolné malinkaté zásahy stříháním. Když ale nějaký jelito tohle stříhání zakáže nebo z vlastního pohodlí ignoruje, tak za pár let tam roste nevzhledná neplodící rozsochatina, která vyžaduje brutální zásahy pilou, ale stejně není zaručeno, že z toho někdy ještě bude trochu vzhledný strom k užitku. Stejně tak bych to mohl přirovnat k výchově štěněte atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.