| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dnes porodíte svoje dítě

Zdravím všechny..
Myslím, že porod u každého probíhá jinak..Vnucování názorů zda klistýr, holení či nástřih hráze je v tuto chvíli dost nevhodné. Na každé rodičce je, ať se rozhodne, co ji vyhovuje..

Můj porod:
Intimní partie si holím takřka každý den, takže tomu, aby mně v porodnici sestra holila jsem se vyhla. Klistýr je možná (při zamyšlení), né příliš příjemná záležitost, kord, když vám ho dělá někdo cizí, ale také z mé zkušenosti dost nepřijatelná..už bych si ho nikdy nenechala dělat (další dítko neplánuji, protože jsem přesvědčená, že přávě klistýr, mi způsobil nemalé zdravotní problémy). Byla jsem natolik napumpovaná vodou, že jsem po klistýru seděla déle jak 20 min. na toaletě..a mohu vás ujistit, že jsem pak cítila větší bolesti v oblasti konečníku, než byli samotné kontrakce.
Vytlačila jsem si totiž hemeroidy(máme je všichni) a porodem jsem to dotahla k fisuře (trhlině) v konečníku. Rok jsem se léčila mastičkama, čípkama a tabletama a nic nepomohlo..až..injekce do konečníku za né malou částku. Zaplať pánbůh byli jen dvě, ale i tak stály za to..A k nástřihu hráze..při těch bolestech, které přinášeji kontrakce ani nějaký nástřih necítíte..(alespoň já jej necítila, zato sešívání od doktora ano)

Všem nastávajícím maminkám přiji příjemný a rychlý porod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.