| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky....všici.....
moc se omlouvám, ale nestíhám poslední dobou skoro nic a jelikož náš byt prošel celkovou rekonstrukcí - včetně omítek a vybavení pokojíčků a bytu...měla jsem internet na měsíc vypnutý a před tím jsem létala se zády nemocnice-RHB-doktoři...Ale musím zaklepat na dřevo, že se to zlepšilo o mnoho, tak jsem i rekonstrukci bytečku zvládla na jedničku. Neboť jsem škrábala zdi, nahazovala omítkou, bílila, malovala, tapetovala, sádrovala rohy a vše jsem dělala jako profík. Mám zrekonstruované svépomocí i vestavěné skříně a dala jsem dětem do kupy pokojíčky. Dokonce jsem jako předčasný dáreček k narozeninám Radečkovi namalovala mašinku a zvířátka na zdi v pokojíčku. Jsem sice KO a to mi ještě čeká daní do kupy vnitřku záchoda a koupelny, ale snad to zvládnu taky, když jsem už zvládla vše včetně dekorací i rozmístění starých kytek, nových kytek a obnoží. Maličký leze jako drak, a v pátek a včera v neděli nám vyrostly první dva zoubky. Takže jsme konečně mezi zubáčky....Monička začala chodit do školky oplakala jen první dva příchody a od minulé středy tam i spí. Jen poraďte moej milé maminky...Jak donutit dítě jíst....u nás po pobytu u babičky nastal zlom a nejíme nic a nechceme ani po domluvě, zlobení se, prostě nezabírá zhola nic......Dřív jedla báječně, teď za celý den pár soust k snídani - oběd na šestkráte a večeři odmítáme úplně....I ve školce papá tak na jeden zub......No pořád něco - dokola a dokola. Dokojila jsem a tak musím nastoupit na výpomoc do práce ---- musím si to tento týden dojít vyřídit do práce. Sice se mi ani trošku nechce, začít zrovinka s nástupem do školky chodit do nemocnice na víkendy, je to hodně změn na jednou pro moji princeznu, ale nedá se nic dělat pokud si chci svou práci udržet.
NO a chtěla jsem vyřešit mé neustálé problémy s hormonálníma hladinama v těle...a nechala jsem si v květnu dát Mirenu, stála mě včetně všeho necelých 5tisíc korun - našla jsem asi tu nejlevnější v Brně. Jenže ty problémy, co mám od začátku zavedení bych nikomu nepřála. MS mám bolestivé dlouhé i 14dní, mezi nimi výtoky a stále nějaké komplikace. Ale jelikož výsledky z laboratoře jsou v pohodě a UTZ kontrolní je OK, tak to důvod k vytažení není. NO kamarádce se to prý upravilo dle jejich slov rychle..trvalo to pouhé dva roky (chacha co je to že proti věčnosti).No jestli mě to brzy nepřestaně dělat v těle binec..nechám si ji vyndat bez ohledu na nevrácení peněz....Jinak přeji všem krásný začátek září....dětem bezproblémové nástupy do školek a škol a maminkám tuze moc trpělivosti..Tak mechový den a pokusím se chodit častěji;), ale známe to....a znáte mě....~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.