| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Za normální porod

Naprosto souhlasím s možností volby - máš pravdu, že každý by měl zvolit to, na co se cítí. Nesouhlasím moc s odpovědností za dítě (to že se matka rozhodne, že porodí na poli stůj co stůj by mělo být z pohledu dítěte nějak ošetřeno, aby nepykalo za špatné rozhodnutí) Na druhou stranu, dá se říci, že je to její dítě....ať tedy rozhoduje. Nevím zda potom všechny ty odpůrkyně potratů apod. tuto tíhu budou schopné přijmout (zde se též přece jedná o svobodnou volbu a všichni se odvolávají na práva nenarozeného dítěte).
To, že já osobně bych do rizika nešla neznamená, že druzí nemohou volit jinak a tak by to určitě mělo být. Ovšem demonstrace za "normální porod" mi připadá blbost - já ho normální měla (dle svého názoru)a přesto, že byl lékařsky vedený v každém případě mi nepřipadal "divný a nepřirozený" (bez ohledu na debilní komentáře zde)
Mě jen štvou ty fanatické proklamace o přirozeném porodu, které se tu probírají už léta. A vždycky se najdou osoby, které slepě vyžadují pouze PA, žádný klystýr, žádné holení, žádného lékaře, cpát se celou dobu porodu .... a na ty, co jsou schopné se podvolit nebo naopak dohodnout nebo jim dokonce nedej bože vyhovuje, že se "neposerou" na porodním sále je nahlíženo spatra.
Nicméně uznávám nárok na "možnost volby", v tom se Ti nedá oponovat :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.