| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Sama na děti i na život

Dobrý den Radko
Nevím kolik nás je co takhle uvažují. Ale to je moje osobní situace. Dobře vím, co jsem pokazil (slušně řečeno) a tak se snažím ji přijímat takovou jaká je. Trochu to komplikuje to, že bývalá partnerka má viníka rozchodu jasně daného (já 100%,ona - ano, vychází tam 0)- ne neodešl jsem z jinou ženou, aby to tak aspoň vypadalo. Ale to sem nepatří. Takže ta má situace není zcela dobrovolná ale budiž. Pracoval jsem a pracuji, žena byla s dětmi 10let doma (jestli vím, jaká je to dřina? - vím, občas jsem měl holky den dva dny na starost, jindy týden na horách - a to jsem jen řešil oblečení, jídlo, jak je zabavit - bez praní, žehlení, uklízení, nákupů), do hospody nechodím a mým koníčkem byly děti (dnes bych chodil víc sportovat a měl tak chladnější hlavu, doporučuji všem mužům). Takže ta změna byla pro mne šokující. A přišlo mi že v té chvíli má ona všechno - především děti kolem sebe. K ní se ony přitulí před spaním, najednou nebylo komu číst pohádky, s kým si povídat co zažily, nikdo nekřičel po odemčení dveří "táta přišel" žádné víkendové výlety...jen soudy o výživné (řekla že chce mít jistotu, že ji můj slib a vůle platit nestačí), uprošování že chci vidět děti a vědomí, že ony slyší jaký ten tatínek je. Takže mladší dcera se mnou zpočátku vůbec nekomunikovala...no dost dojímání, někdy jsem prostě jen seděl a brečel - to byla ta moje svoboda - poslat "alíky" a vyrazit...Ne, nejsem myslím ani hloupý ani ošklivý...ale náruč sebekrásnější ženy to nenahradí.
A co se týká toho - to raději milence či milenku? Vím jak to myslíte, tak nebudu moralizovat. To není osobní - ale snad jen stručné - to opravdu ne. A myslím že není argument pro výjimku. Snad kdyby to mělo zachránit zdraví či život mých dětí, ale jinak je to cesta do pekel. Stejný útěk, jako to třeba zapíjet alkoholem. Máte přeci svou důstojnost a právo na lásku, ne podvádět sebe, muže (a jestli za to nestojí, tak raději žádný vztah než nějaký) a svým způsobem i děti. Vím, není to snadné téma, ale nevidím tu prostor pro takový kompromis. A vím o čem mluvím...Krásné dny přeji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.