| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Popření otcovství

18.3.2008 5:17:24 maharadzo

Re: Popření otcovství

nechápu vás, otěhotněla jste pravděpodobně bez toho,abyste partnerovi oznámila, že dítě chcete,že? Protože pokud byste mu toto oznámila, váš ex by ZAJISTÉ použil kondom...pravděpodobně je vám lehce přes 30 let a zvonila vám hrana,že?!Víte, já jsem žena muže,kterému se toto stalo a já bych toto trestala.Protože vás, tyhle ženy,znám už moc dobře a vím,že jdete přes mrtvoly.Třeba tam taky je nějaká rodina z jeho strany,co?!! Co jste čekala,když vám oznámil,že dítě nechce?! A co od něj čekáte dál?! Že bude platit,platit,platit,budou se zvyšovat alimenty,bude zase platit,platit...ale dceru mu půjčit nechcete,nezná ho. Ale pro prachy,to je vám najednou důležitý,co? Uvědomujete si, že pokud bude určen jako otec,tak SE VŠEMI POVINNOSTMI, ale i PRÁVY?!!! Svému dítěti jste zkazila život, nedochází vám to a dojde pravděpodobně až tehdy, když se vás na to zeptá..."mami,proč mě táta udělal,ale nechce mě vidět?" A jak odpovíte? "protože tě nechtěl už od prvopočátku" a jelikož máte DCERU...boží mlýny melou pomalu ale i jistě. A pánovi se nedivte,ani se na něj nezlobte. Vy jste mu NEDALA na vybranou,holt teď máte punc matky - samoživitelky. A vaše odvaha se vytratila,nikdy jste nebyla,nejste a ani NEDUDETE silná.Akorát vychováte takovou další ženštinu jako vy, která po 30-ti letech ZNIČÍ život druhým. Ale jak jsem psala, vše se vám vrátí,třeba až za 30 let,ale vrátí se to.Pokud jste uražená,pouze sklízíte plody VAŠÍ práce, toto je můj názor. A pánovi přeju,aby tyhle smrště vámi vyslané vydržel a až bude zapsán do RL jako bio.otec,ať si malou bere KDY bude chtít a vy budete muset mít ke každé větší změně ve vašem životě JEHO DOVOLENÍ. Ale to též poznáte sama, "samoživitelko" nešťastná!!!
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Popření otcovství maharadzo 18.3.2008 5:17
*Re: Popření otcovství Kateřina 21.3.2008 13:43
**Re: Popření otcovství maharadzo 25.3.2008 9:6
***Re: Popření otcovství Kateřina 25.3.2008 14:53
*Re: Popření otcovství sharon 24.3.2008 5:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.