| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Rozvod, právo otce na dítě, špatný vliv prarodičů

27.10.2008 19:50:16 Amálka, 2 dospívající děti

Rozvod, právo otce na dítě, špatný vliv prarodičů

Vždycky jsem si dělala srandu z pojmu:"nepřekonatelný odpor". Poté, co sama zvažuji rozvod, se sice už nesměju, přesto se stále divím, kam až to mezi manžely může dojít. S manželem už nejsme schopni v podstatě žádné komunikace a jeho bezostyšné smskování s milenkou, s kterou tráví občas i noci, mě nebolí, nýbrž děsně uráží. Nesmím se ani zeptat "kam jde" - ihned mě zvýšeným hlasem pošle do patřičných míst. "Nestarej se, já se o tebe taky nestarám!" Takže kromě psychosomatických potížích, které se objeví ve chvíli, kdy musím oznámit věci týkající se chodu domácnosti, nemyslím poslední půlrok na nic jiného, než na rozvod. Celou dobu jsem se snažila vše trpět kvůli dětem, ale trochu sebeúcty ve mně přece jen zůstalo a musím se vzchopit k odporu. Stejně jako Jitka mám ale strach z porozvodového "půjčování" dětí, poněvadž vím, že manžel by je dal k babičce, která má na jejich výchovu špatný vliv.A děti jsou to jediné, na čem mi opravdu záleží...
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Rozvod, právo otce na dítě, špatný v... Helena, dva kluci 28.2.2008 9:52
Rozvod, právo otce na dítě, špatný vliv ... Amálka, 2 dospívající děti 27.10.2008 19:50
Re: Povinnosti otce po rozvodu Denisa, 16 let 17.5.2009 14:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.