| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Změna výchovného prostředí nezletilého

14.3.2009 19:33:22 kristýna

Re: Změna výchovného prostředí nezletilého

Tahle špína kterou napsal David prolhaný bylo na mě a proto se bráním tím že nebydlí s rodiči ale s přítelkyní která no coment ...!Spí všichni v jedný posteli,alimenty platím a navádí našeho syna aby jí říkal mami amé děti taky špiní tím že nevím ským je mám.Ví a dokonce otci mé starší dcery vyhrožoval násilím pokud se k ní přiblíží.Byt mám líp zařízený i pro 4 děti a mají vlastní pokoj narozdíl od jejich bytu kde všichni spí v jednom pokoji.Novorozeně které mám je taky jeho ale platí otec papírový a to on naštěstí není.Přítele mám ale do toho mu taky nic není.Mstí se mi za to že jsem mu utekla ale důvod je ten že je chorobně žárlivý a zakazoval mi kamarády,práci a i z obchodu jsem musela hned domů.Trvalo hodně dlouho než jsem na tohle přišla a nelituju že jsem odešla.Jeho matka mě taky varovala jaký je ale já jsem byla slepá. Teď se mám dobře mé děti jsou taky šťasné když nejsou s tím nemocným chlápkem.Zdravím Černobilu by si měl procvičit českou gramatiku.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Změna výchovného prostředí nezletilé... kristýna 14.3.2009 19:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.