| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Soud o určení otcovství

15.4.2009 10:20:09 iva,10 ti letá dcera

Re: Soud o určení otcovství

NEVÍM JESTLI VÁM UDĚLÁM RADOST ALE MOJE TAHANICE O URČENÍ OTCOVSTVÍ, ODE DNE KDY JSEM ŠLA SEPSAT PRÝ JEN PROTOKOL TRVÁ JIŽ OD 24.3.2004 A TEPRVE 17.4.2009 MÁM PRVNÍ STÁNÍ.POŘÁD SE ODVOLÁVALI NA TO ŽE DOTYČNÉHO NEMOHOU NAJÍT PRÝ ANI POLICIE MĚSTA BRNA HO NENAŠLA A ON PŘITOM PRACOVAL JAKO STRÁŽNÍK U MĚSTSKÉ POLICIE V BRNĚ.KDYŽ JSEM JIM TO NAPSALA AŤ HO JDOU HLEDAT TAM PO 3 MĚSÍCÍCH MI NAPSALI ŽE HO TAM PŘED MĚSÍCEM HLEDALI A ŽE UŽ TAM NEPRACUJE APOD.PŘEHAZUJÍ SI MĚ JAKO HORKÝ BRAMBOR.TO NAŠE SOUDNICTVÍ JE ALE FRAŠKA.OD STÁTU NEPOBÍRÁM NIC ANI PŘÍDAVEK ANI SOCIÁLNÍ PŘÍPLATEK,PROTOŽE VYDĚLÁVÁM 12 TISÍC.A PRÁVNÍKA UŽ JSEM SI TAKY NAJALA BEZ NĚJ TO DNES NEJDE JEN Z VÁS VŠICHNI DĚLAJÍ BLBCE.HODNĚ ŠTĚSTÍ IVA
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Soud o určení otcovství iva,10 ti letá dcera 15.4.2009 10:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.