| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Rozvod, právo otce na dítě, špatný vliv prarodičů

17.5.2009 14:42:36 Denisa, 16 let

Re: Povinnosti otce po rozvodu

Dobrý den
Moji rodiče spolu již 15 let nežijí. Žiji s matkou a "náhradním otcem". S mým pravým tátou jsem se do svých 15 let normálně stýkala a celkem dobře jsme spolu vycházeli, ne přišel okamžik, kdy mamka chtěla navýšit výživné (z pouhých 1500 na 3000) což si myslím, že neni zas tak moc. Ještě jsem chtěla po tátovi přispět na hory (lyžák) a očkování proti rakovině děložního čípku ( cca 10.000kč) na každou "akci" polovinu. Nedočkala jsem se žádné odezvy. Na Vánoce mi táta nepřivezl dárek, jen mi jeho přítelkyně (s kterou docela dobře vycházím) napsala k Vánocům a Silvestru a na moje narozeniny též, žádný dárek nic. Už skoro rok k němu nejezdím na víkendy a všichni (kromě mamky, která říká, že povinnost má táta k dceři a né naopak) mi říkají, ať udělam první krok a ozvu se jako první. Táta má soudem dané, že si mě má brát jednou za 14 dní na víkend. Když tátovi řeknu, že chci aby se ozval jako první, řekne, že mam zavolat já když budu chtít přijet, že on vůči mě nemá žádnou povinnost, což si myslím že neni pravda. Měl by se zajímat on a né já... Chtěla bych od Vás nějakou radu, co mám dělat... Předem děkuji za odpověď! Nashledanou
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Rozvod, právo otce na dítě, špatný v... Helena, dva kluci 28.2.2008 9:52
Rozvod, právo otce na dítě, špatný vliv ... Amálka, 2 dospívající děti 27.10.2008 19:50
Re: Povinnosti otce po rozvodu Denisa, 16 let 17.5.2009 14:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.