| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hledání 

Charles Aznavour - Formidable

Koncert.
Kdy:28.5.2020
Kde:Divadlo Hybernia Nám.Republiky 3/4 110 00 Praha 1
Region:Praha 1
Popis:Do Česka přijíždí další představení z dílny Directo Productions. Po Édith The Show se zpěvačkou Jil Aigrot a Paris The Show či Piaf The Show se zpěvačkou Anne Carrere bude v české premiéře uvedeno Formidable! Aznavour oslavující život a dílo Charlese Aznavoura.
Formidable! Aznavour vypráví skrze kultovní písně příběh života slavného šansoniéra a vezme nás zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“, a poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.

Během své 70 let dlouhé kariéry Charles Aznavour napsal více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů prodaných desek celosvětově. Je proto právem považován za jednu z největších hudebních legend naší doby. Ostatně v anketě stanice CNN byl Charles Aznavour v roce 1998 zvolen za Největšího umělce století. V hlasování získal 18 % lid a předčil tak i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu - zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.

Ve Formidable! Aznavour špičkového tenoristu ztvární francouzský zpěvák Jules Grison, který se českému publiku představil poprvé v rámci projektu Paris The Show v roce 2016. Tento zpěvák, herec a skladatel získal své první mezinárodní ocenění již coby čtrnáctiletý mladík. Kromě Charlese Aznavoura patří mezi jeho velké vzory také Gilbert Bécaud či Jacques Brel.

Nejen prvotřídními pěveckými výkony, ale také pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! Aznavour vzdává hold legendárnímu zpěvákovi, který dal této produkci své osobní požehnání. Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Zpěv: Jules Grison (zpěv)
Hudebníci: Béatrice Guiffray (housle), Benoit Pierron (bubny, perkuse), Fredéric Viale (harmonika), Philippe Villa (piano), Sophie Desvergnes (basa)

19:30 - 21:30
Mapa:
GPS:50°5'14.554”N, 14°25'43.536”E
WWW:https://www.brnokoncert.cz/
Vložil: Admin
Názory k aktivitě (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

zpět

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

Fotky podle věku

Poslední fotky z emailového průvodce rodičovstvím.

ValinkaKubaADÉLKAADELINKAmiláček ADELINKAADÉLKA☺VikiBříško

Emailový průvodce rodičovstvím je zdarma pro všechny rodiče od početí do 6 let věku.

Přihlásit k odběru

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.