| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

6.11.2009 18:04:38 BeRuSkA07

Syn nekaká do nočníku

dobrý večer,
potřebovala bych se poradit, můj 20m synek už dost chápe když se počůrá nebo pokaká, hlásí "ee",stejně tak, když jde někdo na záchod, taky říká "ee",čili jsem dospěla názoru, že to chápe, co to znamená, tak jsme se pustili do učení na nočník.

Už jsem to zkoušela dřív, taky na rady maminky a babiček, ale nechala jsem to ještě chvíli, protože malý netušil co poněm chci, navíc tenkrát onemocněl a nemocí se to pokazilo a na nočníku nechtěl vydržet ani si sednout.
Jenže máme problém, který nebyl, vyčůrá se docela pokaždé, jak ho posadím, někdy hned, jindy taky do půl hodiny, ale sedí, hraje si, prostě ví, že do toho nočníku musí něco jako ee udělat a taky když se mu to povede a čůrá, tak se dívá jak mu to čůrá a má radost, pak se postaví, ohlásí "ee" a zatleska si nebo se k tomu i zasměje,mám z toho radost, jen to kakání nemůžeme chytit,aby je začal dělat do nočníku, do nočníku se prostě nevykaká, jakmile ho postavím a obléknu, vylejeme spolu nočník do "velkého záchodu" a pošleme pápá,tak se do chvilky pokaká do slipků, nebo i do punčocháčků, když nemá slipky, dávám mu ještě pro ten případ v době,kdy vím že by mohl kakat, látkovou plínku, aby to cítil, ale jemu to nevädí a to že se pokakal nejde ani říct, jak to dělával, což je náš problém.

Jak dlouho může trvat, než to kakání pochopí tak jak čůrání? Občas se stane i nehoda, že se počůrá, ale to tak neřeším, jen to kakání se nám nedaří zatím, můžete nějak poradit a probrat to se mnou? uvítám každou radu i názor~2~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Syn nekaká do nočníku BeRuSkA07 6.11.2009 18:4
*Re: Nekaká do nočníku Jana, 2/07+10/08+5/11 6.11.2009 18:14
**Re: Nekaká do nočníku Balbína 6.11.2009 18:51
***Re: Nekaká do nočníku rerisek 6.11.2009 19:8
*Re: Syn nekaká do nočníku pozitivni mysleni 6.11.2009 19:25
*Re: Syn nekaká do nočníku Mače 6.11.2009 21:9
**Re: Syn nekaká do nočníku Mače 6.11.2009 21:14
*Re: Syn nekaká do nočníku TEREZA 17.3.2010 19:56

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.