| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět močových cest

Zánět ledvin - bolest vystřelující do nohou

Hezký večer všem. Mám prosbu, nemáte někdo zkušenost se zánětem ledvin? Naší babičce byl diagnostikován před 14 dny, dostala antibiotika, ovšem situace se nezlepšuje :-( Spíše si ještě začala stěžovat na bolest, která ji vystřeluje do nohou, jen stěží dojde na záchod, vždy pak musí dlouhou dobu odpočívat. Leží stále v jedné pozici, při které ji nic nebolí Samozřejmě už to špatně nese i psychicky, málo jí, žádná činnost ji nebaví. Lékařka, u které byla po dobrání antibiotik, jí další léčbu nenasadila, poslala ji na krev a má sbírat moč. Výsledky budou v pátek (týden po kontrole). Zajímalo by mne, zda je to normální průběh (nebo spíš možný průběh) zánětu ledvin nebo jestli raději dojet do nemocnice na nějaké vyšetření? Zítra budu volat určitě do urologické ambulance, jen by mě zajímalo, jestli jste měl někdo podobné zkušnosti? Děkuju za odpovědi...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Zánět ledvin - bolest vystřelující do no... Aadovka,Matěj 04/06,Filip11/08 8.11.2009 21:30
*Re: Zánět ledvin - bolest vystřelující... Insula 8.11.2009 21:33
**Re: Zánět ledvin - bolest vystřelují... Aadovka,Matěj 04/06,Filip11/08 8.11.2009 21:37
***Re: Zánět ledvin - bolest vystřelu... vlad. 8.11.2009 21:38
**Re: Zánět ledvin - bolest vystřelují... vlad. 8.11.2009 21:37
***Re: Zánět ledvin - bolest vystřelu... aachje skunk a tři holky 8.11.2009 21:45
****Re: Zánět ledvin - bolest vystře... Aadovka,Matěj 04/06,Filip11/08 8.11.2009 21:54
*****Re: Zánět ledvin - bolest vyst... Vanka 20.11.2010 17:0

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.