| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

18.3.2010 17:39:28 BeRuSkA07

Jak znovu naučit dítě na nočník?

Dobré pozdní odpoledne,
ráda bych se poradila, můj 25m syn si už krásně říkal na hrníček, hlásil "mami ee", později "čuat", vydržel než donesu nočník a posadím ho na něj a pak udělal potřebu, pochválili jsme, zatleskal si, zasmál se a nočník jsme spolu vynesli, jenže jsem se před 2m rozstonala a musela jsem dojíždět každý den na kontroly a vyšetření atd. malého jsem nebrala, hlídala mi ho maminka,nechtěla jsem ho sebou každý den vláčet.
No jenže maminka ho na nočník nedávala, dala mu plínku a malej se odnaučil si říkat a teď se snažíme aby si začal zase říkat a nedaří se, počůrává se pokaždé, ani jedou si neřekne, když nedám plínku a on cítí že čůrá, hlásí, až je hotovo, nebo hlásí, že čůrá, ale ne že se mu chce, a tak je to pořád, už dostává i na zadek, není to nic platný, po dobrým po zlým domlouvání nic,jak ho to znovu naučit??? když to uměl, proč se mu nechce hlásit a čůrá si do kalhot? když mu dám plínku a on ji počůrá ani to nenahlásí, už nevím co s ním, klidně se počůrá a ani mu nevadí, že ho v tom nechám chodit, klidně by se počůral do stejných punčošek znovu a vesele v nich chodil dál ~a~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Jak znovu naučit dítě na nočník? BeRuSkA07 18.3.2010 17:39
*Re: jak znovu naučit dítě na nočník? Mamča + 4 ♥ 18.3.2010 17:44
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? remus 18.3.2010 18:25
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? Beruška syn 7,5 a 27tt, dcera 3  18.3.2010 18:37
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? Bumbi&05,08,10 18.3.2010 19:20
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? Arwen1 18.3.2010 19:24
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? xu 18.3.2010 22:6
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? Cha-Cha 19.3.2010 8:46
*Re: Jak znovu naučit dítě na nočník? Maťa. 24.3.2010 7:50

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.