| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

26.5.2010 17:07:27 Myšutka*

Opakované nevolnosti bez horečky

Mám následující prblém - od minulé středy se potýkám s nevolností u dcery (9let). Začalo to v úterý odpoledne, bylo jí na zvracení, byla fakt zelená a bolela ji hlava. Pak v noci dvakrát zvracela. Nechala jsem ji den doma, vypadala OK. Druhý den jsem ji poslala do školy, v devět mi učitelka volala , že si mám pro dceru přijet, že je jí fakt hodně blbě. Vypadala zase ještě hůř, doma pak spala a spala. Ještě v pátek pospávala, pak se přes víkend dala do pořádku. Samo že držela dietu atp.
No a dneska ráno vypadala dobře a pak mi o půl osmé volala do práce, že je jí zase zle. Nicméně školu "přežila", a teď už zase celé odpledne spí a vypadá mizerně. Nemá horečku, nic ji nebolí, jenom se jí chce zvracet (zase jednou zvracela). V krku má takové prosáklé červené nitky. Co mě přijde "podezřelé", tak je docela apatická, ani na kytaru nehraje, ani si nečte. Průšvih ve škole nemá, mluvila jsme s učitelkou a ta o ničem neví.

Zítra s ní půjdu k doktorce, ale bojím se, že mě pošle do háje, že je to o ničem. Což je, ale malá má jet v neděli na školu v přírodě a to si teď netroufám povolit.

Holky-zdravotnice, mám to risknout a poslat ji, nebo se snažit vymámit od doktorky papír o nemoci? Malá se těšila,ale teď se tváří, že je jí to všechno jedno, hlavně abych ji nechala spát. ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Opakované nevolnosti bez horečky Myšutka* 26.5.2010 17:7
*Re: Opakované nevolnosti bez horečky 7kraska + jedna 26.5.2010 17:19
**Re: Opakované nevolnosti bez horečky pingui 26.5.2010 17:56
*Re: Opakované nevolnosti bez horečky Rosie 26.5.2010 18:17
**Re: Opakované nevolnosti bez horečky Rosie 26.5.2010 18:53
*Re: Opakované nevolnosti bez horečky faraker 26.5.2010 18:26
**Re: Opakované nevolnosti bez horečky pingui 26.5.2010 18:46
*Re: Opakované nevolnosti bez horečky červík + V. 6/03 + L. 5/08 26.5.2010 20:16
**Re: Opakované nevolnosti bez horečky Myšutka* 26.5.2010 20:26
***Re: Opakované nevolnosti bez horeč... červík + V. 6/03 + L. 5/08 26.5.2010 20:44
*Re: Opakované nevolnosti bez horečky Myšutka* 27.5.2010 10:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.