| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kýla – tříselná, pupeční, brániční

11.8.2010 12:23:37 Zunima

Re: Jak poznat kýlu?

Ahoj,
jsem 8 den po operaci pupeční kýly a k tomu jsem měla rozestup přímých břišních svalů. Kýla byla malinká asi 1 x 1,5 cm a ten rozestup 4cm. Syn má 20měsíců a ty rozestupy prý mám po dětech. Kýlu jsem zjstila v pupku někdy v květnu, šla raději k dr. hned, protože momentálně mám ještě problémy se zuby a měla jsem jít na operaci, tak jsem to musela řešit hned, aby pak nenastaly nějaké komplikace. Nicméně s kýlou jsem raději počkala až po operaci se zubama a už je to všechno za mnou. A bylo mi řečeno, že čím dříve jdete, tím lépe, protože tím, že byla kýla malinká, mám jizvu jen čistě v pupíku (jakoby dookola ve spodní části, asi 4 - 5 stehů). Původně mě totiž strašil s jizvou 3cm nad a 3cm pod pupíkem. Tak jsem moc ráda, že to šlo vyřešit takto, ale čím je větší, tím větší je třeba udělat řez. No a na ty svaly (většinou je to všechno dohromady, kýla i rozestup svalů) použil síťku, která sroste se svaly. Jsem ráda, že je to za mnou, ani to tolik nebolelo a teď už jen budu doufat, že se kýla nevrátí! Ale hlavně kýlu musíte řešit, nezahrávat si s tím, když se uskřine, může být i smrtelná a operovat stejně musí.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak poznat kýlu? Moniseq 26.7.2010 9:12
*Re: Může to být kýla?? Insula 26.7.2010 10:47
**Re: Může to být kýla?? Moniseq 26.7.2010 11:37
***Re: Může to být kýla?? Hanka+ 4 berušky 26.7.2010 11:51
****Re: Může to být kýla?? Moniseq 26.7.2010 12:29
***Re: Může to být kýla?? Insula 26.7.2010 15:22
*Re: Jak poznat kýlu? Zunima 11.8.2010 12:23
**Re: Jak poznat kýlu? evule+tona 20.8.2010 17:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.