| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Uplakané miminko

5.9.2010 19:49:38 *beru*

Zoubky a bolesti bříška

Ahoj holky, prosím vás, poraďte, už jsem úplně zoufalá. Malá byla jako miminko vcelku hodná, občas plakala s prdíky, ale vyprděla se a spinkala. Ale po prvním očkování jako když utne, plakala daleko víc do toho jí rostly dolní zoubky, pak se trošku zklidnila, přišlo druhé očko, zase 14 dní dost uplakaná. Před 14 dny jsme byli na poslední hexe, od té doby v noci jenom pláče, trápí jí strašně bříško, úplně vřeští, prohýbá se a pak prdí, do toho jí rostou zoubky, asi 6 najednou. Zkoušela jsem dávat Nurofen nepomáhá, navíc jí pak trápí bříško ještě víc. Myslíte, že to může mít spojitost s těmi zoubky? Nic nadýmavého jí nedávám, teď jsem i na čas vysadila zeleninu, protože ta jí všechno jenom zhoršovala. Dopoledne má jenom ovocnou přesnídávku, ale stejně sní jenom pár lžiček, takže je v podstatě jenom na UM(Hami). Zkoušela jsem UM změnit, ale bylo to ještě horší. Ještě podotknu, že jsme zkoušeli Sab, Lefax, probiotické kapky, Laktobacílky, masírovat bříško Pupíkem, dávat teplé, cvičit nožičkama a prostě nic. Celé noci jí pronosím a už fakt nemůžu. Prosím vás o vaše názory a předem moc děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Zoubky a bolesti bříška *beru* 5.9.2010 19:49
*Re: Zoubky a bolesti bříška remus 5.9.2010 20:1
**Re: Zoubky a bolesti bříška domenica 5.9.2010 20:16
***Re: Zoubky a bolesti bříška Lenka a zlatíčka 5.9.2010 21:10
****Re: Zoubky a bolesti bříška Lenka a zlatíčka 5.9.2010 21:19
*Re: Zoubky a bolesti bříška Lenka a zlatíčka 5.9.2010 21:9
*Re: Zoubky a bolesti bříška Markéta, kluci 8 a 1 5.9.2010 22:10
*Re: Zoubky a bolesti bříška Binturongg 5.9.2010 22:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.