| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Prostřeno

6.11.2010 8:44:50 gf fgfhf

Re: Prostřeno - série tohoto týdne

Tak já na to občas kouknu když zbyde čas a tenhle týden to byl děs hlavně mladá Markéta jí šlo jenom o prachy a v posledním dílě byla vidět rivalita mezi Lenkou a Markétou. Lenka dala záměrně 10 aby to Markéta nevyhrála a ta zas dala schválně málo aby to vyhrála a pak ty její komentáře když zjistila že vyhrála přesně tohle to jsem chtěla a tak to má být atd. Poslední dobou mi přijde že to není o vaření ale jenom o to vyhrát. Nevím jak to teda je v zákulisí jestli se soutěžící nějak dozví kdo jak hlasoval během týdne a na ten poslední pátek si to pak spočítají a podle toho hlasují ne podle toho jak jim chutná aspoň včera mi to tak přišlo. Jinak nejlepší byla babi a Michal s Ilonkou takový neutrál. Lenka mi přišla taková šťoura. Chápu že nemusí jíst všechno (já taky spoustu věcí nejím) ale tak to nebudu komentovat a ohrnovat nad tím nos. Řeknu třeba že děkuju ale že tohle a tohle nejím a bodovat budu ty jídla které jím. Markéta mi vůbec nesedla už od prvního dílu jak se hned navážela do Michala on je prostě jak muj brácha my jsme si tak sedli atd. Měla říct rovnou že ho balí ~m~ . No jo mladá holka v pubertě.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: TV pořad Prostřeno - série tohoto týdne Andrýsek1 + 2 5.11.2010 23:40
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne Špendlík 6.11.2010 0:51
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne gf fgfhf 6.11.2010 8:44
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne fisperanda 6.11.2010 8:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.