| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídelní židličky

17.11.2010 13:57:30 Lucie+3

Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro

Ahoj....Jitro znám, má ho kamarádka, taky jsem ho chtěla koupit, Waldin neznám, mrkla jsem teď. O Jitru jsem teda uvažovala vážně, ale manžel dostal tip na BabyDan, či jak je to správně...Danchair....tak jsem to zkoumala a koupila nakonec jí. Je vážně skvělá, robustní, má lepší stabilitu než Jitro, má lepší opěrku, je masivnější, má kulatější tvary, prostě super, ale co hlavně, malej po ní leze, stojí, naklání se a židle se ani nehne, nepřepadne, což je super, takže bezpečná opravdu ano. Takže na ní taky mrkni, doporučuju. Jinak ta Waldin mi přijde lepší než Jitro, nejen opěrkou zad. Co se týče pohodlí, to neřeš, budou pohodlné všechny. Tedy a polstrováním, Jitro mi přijde s malou opěrkou, tenkou sedačkou a ostrá....
Ještě mrkni na BabyDan.....a hodně štěstí při výběru.....

http://www.babydan.cz/dokumenty/chairs.php
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro Zdenule, 10/07, 04/10 17.11.2010 11:39
*Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro Encarna 17.11.2010 13:52
**Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jit... Lucie+3 17.11.2010 14:0
*Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro Lucie+3 17.11.2010 13:57
*Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro Janča+3 17.11.2010 21:39
**Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jit... Hills 15.12.2010 15:17
*Re: Rostoucí židlička Waldin vs. Jitro Andrea 13.2.2015 21:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.