| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hygiena a dětská kosmetika

7.6.2012 11:11:05 Annitta

Re: Dětská kosmetika Liliputz, Rossmann

Jo, mám doma pár kousků. Je to totožné s DM kosmetikou. Vzhledem k tomu, že mají v testech sehr gut, tak se nebojím a nic to prckovi nedělá....a třeba v rossmannovi krém v tubě na celé tělo s princeznou Nelče kradu na ruce~;) Je totiž super:) Ale sprcháč je taky v pohodě, spray na rozčešání vlasů taky...řekla bych, že je i lepší než Schauma, protože jí to nemastí a nezatěžuje vlasy... Ale jinak šampon mám nejradši dětský Fa s mořskou pannou a sprcháč jsem zas objevila v Penny BabyTime-je na vlasy i tělo-já teda používám jen na to tělo, ale je s olivovým olejem a alantoinem, opět je sehr gut v testech a voní přesně jako Hipp a tu vůni fakt můžu a stojí polovic, co ten Hipp..~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Dětská kosmetika Liliputz, Rossmann Jana, 2/07+10/08+5/11 7.6.2012 7:54
*Re: Dětská kosmetika Liliputz, Rossman... vlad. 7.6.2012 9:46
*Re: Dětská kosmetika Liliputz, Rossman... Annitta 7.6.2012 11:11
*Re: Dětská kosmetika Liliputz, Rossman... Jana, 2/07+10/08+5/11 7.6.2012 22:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.