| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

5.4.2014 10:10:43 Arien+2

Re: FT bez doporučení praktické

Na běžnou fyzioterapii (rehabilitaci) musíš mít léčbu předepsanou lékařem, jinak jim to neproplatí pojišťovna. Může to být i nějaký odborný lékaře, nemusí to by od praktika. Pokud jsi si ochotna to platit, tak moc nechápu proč tě odmítli, ale možná jsi to nezdůraznila, ono se většinou automatickou předpokládá že všichni to chtějí na pojišťovnu.
I když je to možná ještě otázka té diagnózy, pokud nejsou zavedeni i na vyšetření nebo konzultace s pacienty - zablokovaná žebra - co to má vlastně znamenat a jak jsi na to přišla? To víš jistě co ti je?
Pracoviště bohužel nedoporučím, jsem příliš zdaleka.

A ohledně tvé praktické:
a) stěžovala bych si pojišťovně, myslím že její postup je v hrubém rozporu tím jak má být zajištěna péče o pacienty. Ono praktici berou peníze za pacienty v evidenci, ne podle toho co vše udělají, tak je pěkné vidět jak se tvá lékařské a o své klienty "stará".
To zda jde o něco vážného se teda nedá soudit podle horečky, ani po telefonu, ani si to pacientu nemůže diagnostikovat sám. Navíc by měla být k dispozici i pro méně vážné věci.
B) jednoznačně bych ji ihned vyměnila, k takovému lékaři bych neměla důvěru.

btw ten její "postup" mně fakt zajímá, to tam jako objednané předem do července koho? lidi co postupně dostanou chřipku?
ač jinak jsem všemi deseti pro objednávání na čas ve zdravotnictví a nesnáším dlouhá hodinová čekání v čekárnách doktorů, jeden z velkých nešvarů u nás, tak právě u praktika mi to jako jediného přijde jaksi mimo realitu (mimo nějaké pravidelné prohlídky). Alespoň u nás v zapadákově se k němu ten den kdy člověk onemocní a ne za čtvrt roku.
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Fyzioterapie bez doporučení praktického ... Gigi 4.4.2014 23:48
*Re: FT bez doporučení praktické vertigo 5.4.2014 0:15
*Re: FT bez doporučení praktické Jája s čápátkem 5.4.2014 0:30
*Re: FT bez doporučení praktické dulca 5.4.2014 1:41
*Re: FT bez doporučení praktické Líza 5.4.2014 5:17
*Re: FT bez doporučení praktické LenkaMad 5.4.2014 6:28
*Re: FT bez doporučení praktické Cimbur 5.4.2014 8:13
**Re: FT bez doporučení praktické Cimbur 5.4.2014 8:14
***Re: FT bez doporučení praktické * Liv 5.4.2014 8:17
*praktické Epepe 5.4.2014 8:33
*Re: FT bez doporučení praktické Fiba71 5.4.2014 8:38
*Re: FT bez doporučení praktické Arien+2 5.4.2014 10:10
*Re: FT bez doporučení praktické Františka85 5.4.2014 10:45
*Re: FT bez doporučení praktické Monika 5.4.2014 15:44
**Re: FT bez doporučení praktické dulca 5.4.2014 21:38
*Re: FT bez doporučení praktické Janča+3 5.4.2014 23:40

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.