| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2012

2.6.2015 7:58:24 Albar

Re: Ahoj po dlouhé době :-) .....taky zdravím Albar do jejich města :-)

Ahoj holky :-)

Mkaty, moc gratuluju ~x~

A je to, já Jerry chápu, já jsem to taky řešila. Jednak mě to před dovolenou baví a taky jsem klidnější, když mám věci alespoň trochu naplánované. Katastrofa pro mě byla, když jsme jeli ještě za bezdětna na dovolenou do Chorvatska se sestrou a švagrem a on, jako hlavní řidič ani neměl pořádně naplánovanou trasu, neměl autoatlas a hned za hranicema jsme zabloudili ~8~
Jerry, my jsme vezli na dovolenou jídla minimum, jen na dva dny, nechtěla jsem hned shánět obchody a nakupovat. A příště bych toho vzala ještě míň a nakupovala jen tam. Vařila bych těstoviny, koupila k tomu nějakou omáčku, rizoto, občas si dáte pizzu. My jsme jedli na dovolené hlavně zmrzlinu, ovoce, koblihy, jogurty, místní pečivo, občas dětskou polívku z pytlíku a ty těstoviny a holky byly spokojené ~:-D
Jestli jedete dál jak 1000 km, tak bych o tom přespání po cestě uvažovala. My jsme byli ke konci oba úplně hotoví, nejsme zvyklí jezdit takovou dálku a i když jsme se střídali, tak jsme toho měli plný zuby. A jestli máte chytrý telefon, doporučuji si do něj stáhnout navigaci ~R^ My na dovolenou letos asi nepojedeme, možná u nás, jestli nám nesežere všechny peníze rozbitý auto.
A ty si to užij, moře je úžasný.

Judy, mě jsi u nás na dětském dni vidět nemohla, my jsme byli u mamky, tam to mají pro děcka úplně super, navíc já tam vžycky ráda potkám staré kamarády. Ale můžeme se zkusit domluvit letos ~x~

Do školky se Hanička nedostala, ani do jedné, takže čekám, až dostanu rozhodnutí o nepřijetí a budeme se odvolávat. Moc šancí tomu nedávám, ale chci vědět, že jsem pro to udělala maximum. Kdyby to nevyšlo, tak budeme řešit, jestli soukromá školka, nebo se na práci na rok, dva vykašlu a zůstanu s holkama doma.
Kačka ve školce brečí, že nebude ve třídě s její nej kamarádkou, musím to od její maminky přesně zjistit a zkusila bych zajít za zástupkyní, jestli s tím nejde něco udělat. Místo tří tříd mají dvě, 29 dětí v jedné a navíc je Kačka úplně mezi cizími, ze školky tam není skoro nikdo. Já jsem chtěla Kačku dát jinam, ale nechtěla, tak doufám, že nebudem obě litovat.

Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
ahojky mkaty + Pepík 06 + Vítek 12 24.5.2015 10:1
*Re: ahojky Annaka 24.5.2015 14:27
**Re: ahojky mochito 26.5.2015 9:46
***Re: ahojky a je to? 27.5.2015 10:33
***Re: ahojky Annaka 30.5.2015 10:47
****Ahoj po dlouhé době :-) .....tak... Judy+2 30.5.2015 20:46
*****Re: Ahoj po dlouhé době :-) ..... Judy+2 30.5.2015 22:11
******Re: Ahoj po dlouhé době :-) ... Albar 2.6.2015 7:58
*******Re: Ahoj po dlouhé době :-... Tussi + 3 12.6.2015 22:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.