| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

13.6.2015 9:41:39 Koulička M

Re: Jak se hladce přestěhovat

Hlavně si se stěhováky upřesnit co všechno máte, aby přijeli dostatečně velkým autem.

Já se jim snažila vysvětlit, že bude hodně krabic, chlapci byli chytří, že 2+1 bez kuchyně se jim do menšího auta vejde a že to bude za půl hodiny naložený.

Houbeles, oni si mysleli, že to bude klasika - sedačka, telka, lednice, pračka, dvě postele a nějaká skříň s pár krabicemi oblečení. No nakonec nakládali 3 hodiny a nevešlo se všechno, nacpali a obložili i moje auto a dítě jelo málem mezi lyžema a kolama na střeše. A jeden z nich narychlo sehnal ještě dodávku, aby se jelo najednou. No vtipkovali, že prý příště si dají na učitelky majzla, že mají nějak moc knížek a hlavně samý malý, ale těžký věci. Největší byla lednice a pračka, ostatní nábytek až na pár drobností byl rozloženej na prkýnka nebo trubky.

Těžký věci nebalit do velkých krabic, krabice od banánů plná knížek je tak tak na unesení.

Jinak ti moji mi předem dali roli smršťovací a bublinkový folie a půjčili mi asi 30 banánovek, já si asi 40 dalších natahala z obchoďáku, hoši si je pak všechny vzali, odpadla mi starost kam pak s nimi.

výrazně jsem popsala krabice "SKLO" "KNIHY" aby mi nemrskli detektivky na porcelán od babičky.

Nádobí jsem prokládala utěrkama, ubrusy, cíleně jsem vyžrala špajzku, lednici a mrazák,

Jednotlivé květináče jsem nandala do pytlů na odpadky a pak teprve do beden

A flašku zabalit do příručního zavazadla, ve stavu podroušeném se první noc v novém na matraci mezi bednama přežila vcelku slušně. Jo a první večer jsem se utírala do ubrusu ze kterého jsem předtím vymotala rychlovarku, hrnky a kafe, protože krabice s ručníkama byla moc dole.

STEJNĚ MI PŘIJDE NEJLEPŠÍ DOBRÁ POJISTKA, VYHOŘET A DO NOVÉHO VŠECHNO NAKOUPIT.~v~~v~~v~
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Jak se hladce přestěhovat? Bernardetta 13.6.2015 6:42
*Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 8:40
*Re: Jak se hladce přestěhovat DaVinci 13.6.2015 9:8
**Re: Jak se hladce přestěhovat Koulička M 13.6.2015 9:43
***Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 10:1
*Re: Jak se hladce přestěhovat Koulička M 13.6.2015 9:41
**Re: Jak se hladce přestěhovat Drop 13.6.2015 9:49
*Re: Jak se hladce přestěhovat Ráchel, 3 děti 13.6.2015 10:26
*Re: Jak se hladce přestěhovat ...neviditelná... 13.6.2015 10:49
**Re: Jak se hladce přestěhovat Bernardetta 13.6.2015 12:57
***Re: Jak se hladce přestěhovat ...neviditelná... 13.6.2015 14:49
***Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 17:5
*Re: Jak se hladce přestěhovat zerat 13.6.2015 18:17
*Re: Jak se hladce přestěhovat Kalamity YANKA 14.6.2015 3:20
**Re: Jak se hladce přestěhovat Inaaa 14.6.2015 14:46
***Re: Jak se hladce přestěhovat * Liv 14.6.2015 14:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.