| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

13.6.2015 18:17:17 zerat

Re: Jak se hladce přestěhovat

Odkud kam? My jsme se stěhovali už 3x a můžu říct, že senzační byli jen jedni jediní stěhováci a to z Brna z Tomkova náměstí, kteří nás stěhovali do ČB. Byli naprosto neuvěřitelní - vše odnosili z 3. patra bez výtahu na zádech - hodili pračku do popruhů a jeden pán sám ji sám odnesl dolů a až do auta. Byli dva a během fakt asi hodiny měli vše naloženo v autě a mohlo se jet o 200 km dál. V ČB zase to stejné - dva super vymakaní pánové a šlo jim to jedna báseň. ~R^
Pak jsme měli jednu rádoby jihočeskou - až přijeli, tak jsme se dozvěděli, že jsou to vlastně pražáci - ale děs běs. Pořád vyjednávali o navýšení ceny, chtěli spropitné za základní věci, spousta věcí byla dost poškozená, jak sedačku rvali po schodišti... název už žel nevím.
Teď jsme se stěhovali před 1,5 rokem a stěhování jsme měli zmáknuté nejlíp. Věci v krabicích, vše nadepsané, co kde v čem je; firmu se také vybrali lepší, ale nakonec finále bylo vcelku maso. Manžel onemocněl, pomocníci kamarádi vybouchli, protože jsme se museli kvůli firmě a jejich slibům stěhování o týden posunout... já jsem nedostala na stěhování volno, takže manžel nemocný a musel rozebírat sedačku... prasklo mu zvedací křídlo sedačky... z práce jsem letěla do bytu, abych ho vysála, vytřela, abychom ho mohli další den předat. Do domku jsme přijeli v noci - tma, špína, celé první patro zaskládané 80 banánovými krabicemi... nic jsme nemohli najít - ani peřiny... bylo to opravdu šílené. ~:-D Firma přijela malým autem a rencali, že toho máme moc ~Rv přitom věděli, že stěhují 4 lidi z velkého 3+1 se sklepem... - takže to co se mohlo zvládnout za 1x se muselo realizovat na 3x nebo 4x - to už si nevybavím. Navíc v den kdy jsme se stěhovali si prostě truhláři usmysleli, že nám sem nakonec dají zárubně a interiérové dveře + kuchyni, takže bez varování se tady v domku motali ještě i řemeslníci... maso. Výsledek opět vcelku žalostný - dost věcí poškozených a ve finále se mi ztratila kompletní výbava na kolečkové brusle - vše jsem měla v jedné cestovní tašce, a ta celá zmizela - nová chráničová výbava, drahé brusle ~n~~n~ do teď nevím, jestli si to nechal někdo z těch stěhováků nebo to někdo ukradl přímo ze stěhováckého auta - každopádně tyhle věci mě mrzí ~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Jak se hladce přestěhovat? Bernardetta 13.6.2015 6:42
*Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 8:40
*Re: Jak se hladce přestěhovat DaVinci 13.6.2015 9:8
**Re: Jak se hladce přestěhovat Koulička M 13.6.2015 9:43
***Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 10:1
*Re: Jak se hladce přestěhovat Koulička M 13.6.2015 9:41
**Re: Jak se hladce přestěhovat Drop 13.6.2015 9:49
*Re: Jak se hladce přestěhovat Ráchel, 3 děti 13.6.2015 10:26
*Re: Jak se hladce přestěhovat ...neviditelná... 13.6.2015 10:49
**Re: Jak se hladce přestěhovat Bernardetta 13.6.2015 12:57
***Re: Jak se hladce přestěhovat ...neviditelná... 13.6.2015 14:49
***Re: Jak se hladce přestěhovat Senedra 13.6.2015 17:5
*Re: Jak se hladce přestěhovat zerat 13.6.2015 18:17
*Re: Jak se hladce přestěhovat Kalamity YANKA 14.6.2015 3:20
**Re: Jak se hladce přestěhovat Inaaa 14.6.2015 14:46
***Re: Jak se hladce přestěhovat * Liv 14.6.2015 14:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.