| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

9.10.2015 16:30:29 Anni&Annika

Re: Secondhandové telefonní číslo

no nevim jestli si novym cislem pomuzes. Ja mam pocit, ze vetsina cisel je po lidech, co nemeli na to telefon platit, ci co.
Meli jsme taky takove cislo. Porad na nej volali nejaci ukrajinci a domahali se nejakeho chlapa. Nepomahalo nic, zadne vysvetlovani, ze na tom cisle zadny takovy neni. Posilali mi i vyhruzne sms, az jsem se nastvala, zacala to zase zvedat a mluvit na ne mluvit nemecky. Chvili to jeste zkouseli a pak byl klid. Ale...matne si paatuju ze jsem si stezovala u telefonni sluzby /odkud byla ta karta/ a bylo mi to k prdu. Nebylo ani jednoduche zablokovani, neb volali z ruznych mobilnich cisel...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Recyklace telefonních čísel Muumi 9.10.2015 13:47
*Re: "Secondhandové" telefonn... Inka ..|-.|-.-|.- 9.10.2015 13:53
*Re: Secondhandové telefonní číslo Mariana +2 9.10.2015 15:33
**Re: Secondhandové telefonní číslo Jorgos 9.10.2015 16:19
***Re: Secondhandové telefonní číslo Anni&Annika 9.10.2015 16:30
*Re: Secondhandové telefonní číslo Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 9.10.2015 18:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.