| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Základní školy

6.4.2016 20:08:37 Louisa Z.

Re: ZŠ Vojtěšská - Brána jazyků - názory na školu?

Koukám, že Ti nikdo neodpověděl. Tak ode mě aspoň z druhé ruky. Do Brány jazyků chodí několik spolužáků z MŠ. Jsou tam spokojeni. v 1. a 2. třídě jedna učitelka, od třetí do páté další. Tedy i trochu odlišný způsob výuky. Používají výhradně elektronickou tabuli, klasické myslím vyházeli hned, jak ty elektronické dostali. To se třeba mně osobně nelíbí. Na mě působila škola při dni otevřených dveří "namyšleně", necítila jsem se tam dobře. Můžeš se hlásit buď na jejich pobočku Vojtěšskou, kde je tento popisovaný systém a větší důraz na výuku jazyků nebo na Uhelňák, kde mají jednu učitelku od 1. do 5. třídy a větší důraz na matiku, fyziku. V obou (jako nakonec i všude jinde) dost záleží na tom, na jakou učitelku natrefíš. Pokud pracuješ a potřebuješ mít dítě v družině, tak Uhelňák má naprosto kalamitní družinu, kde každý den sledují 1,5 hodiny TV (rozloží si svačinky na kolínka a dřepnou před DVD). Pokud můžeš dítě vyzvedávat ve dvě, tak moc to nevadí. Pokud v potu tváře dorazíš v pět tak musíš počítat s tím, že dítě má už svou denní dávku TV záření v sobě.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: ZŠ Vojtěšská - Praha Lybicka + dva kluci 5.4.2016 13:54
*Re: ZŠ Vojtěšská - Brána jazyků - názo... Louisa Z. 6.4.2016 20:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.