| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina

21.7.2016 14:16:04 Haaribo

Re: Meningeomy

To mas jako ted ja. Roky me boli zada, nejspis to rozjela ta podelana operace, ale to ted neni dulezite. Od noveho roku me ale ruzne brni noha az k malicku, necitim ji. Ptala jsem se na ortop.a ze je to neurologicke, v poradku. Tak jsem se chtela objednat na soukromou neuro.amb.a dr.me po telefonu vyfakovala, ze to je pro ortopeda. Tak jsem letela za obvodni, ta me na druhy den objednala do nem.na neuro, mam za sebou MR....a zase...do telefonu mi neurolozka rekla, ze tam nalez je, ale minimalni a nemuze zpusobovat tyhle problemy. Nacez na rhb, kterou mi jeste pred nalezem napsala mi rekli, ze nelze takhle pausalizovat,nic neni jen podle tabulek (mam protruzi L5/S1 2mm), a rhb mi stanovi oni jakou uznaji podle vyvoje za vhodnou a za 2-3mesice by to melo byt v poradku. No kdybych sla na rhb do nemocnice, tak si tam odlezim, co mi napsala a odejdu bez zlepseni. Tohle me tak strasne na tom zdravotnictvi vytaci, ze se mi tam nechce ani vracet a fakt se kolikrat stydim za to, ze tam taky pracuju!
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Meningeomy Haaribo 20.7.2016 19:28
*Re: Meningeomy pearl 20.7.2016 21:53
**Re: Meningeomy Haaribo 21.7.2016 6:19
*Re: Meningeomy Cimbur 21.7.2016 6:29
**Re: Meningeomy Haaribo 21.7.2016 14:2
*Re: Meningeomy Cimbur 21.7.2016 6:32
**Re: Meningeomy Haaribo 21.7.2016 14:16
*Re: Meningeomy ...neviditelná... 21.7.2016 19:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.