| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti v nemocnici

25.1.2017 16:02:15 Lenka T.

Re: Zkušenost s dětským oddělením - nemocnice Strakonice a České Budějovice

Dobrý den, zkušenost s Českými Budějovicemi v souvislosti s jinou operací. Dříve byli jsme celkem 4x asi po roce po každé s něčím jiným. Jsme z ČB, tak předloni jsem se dohodla ráno přijdu večer odejdu (mají malé kapacity na ubytování, tak to docela přivítali) a naprosto v pohodě. Předtím taky domluva celkem dobrá. Loni dítě 5 let - katastrofa. Návštěvy jsou od jedné, tak proč jsem jdete dopoledne. Každý den jsem kvůli tomu sháněla ošetřujícího lékaře a i tak mi při příchodu říkali, že nejsou návštěvy. Poprvé jsem s ní k sálu nešla, ale byla u ní při probuzení. Po druhé naopak. V jeden den jsem v sedm večer odcházela od brečícího dítěte končí návštěvy. Pak to teda bylo o něco lepší. S poslední směnou v neděli nebyl problém. Dcera tam byla od pondělí do neděle. Z toho 2 dny JIP - nejprve necháme jí tam dospat, necháme jí tam sledovat do zítřka, pak není místo na oddělení. Domluva před operací - necháme jí dospat na Jip v pondělí není dospávací pokoj děti se většinou neoperují - přijďte kolem druhé měla by se budit. Ve dvě jméno dcery škrtnuté a dostala jsem informaci doktor Vám poví - informace po příchodu doktora - stejně spí bude na JIP minimálně do zítřka, nemá cenu za ní chodit. Pak mě tam teda nakonec asi kolem čtvrté pustili. Dítě psychicky nic moc - byli jsme domluvené, že po probuzení budu u ní. JIPka není zařízená na návštěvy - takže dohady další den mě pustili až v jednu - opět brečíčí dítě, že chce domů. Puštěná televize se strašidelnou pohádkou, tak se bála. Aspoň jsme teda hráli karty. Další den vyjádření ráno vyjádření doktora, já bych jí přeložil, ale není kam (plánovaná operace 2 měsíce dopředu). Dětské oddělení bylo lepší, ale proti těm minulým hospitalizacím zas dohady ohledně návštěv - nakonec mě teda dopoledne pustili. V pátek přesun na velké děti. Malá se nesměla bouchnout do hlavy a jak lezla z postele, tak jí klouzali nohy a několikrát jsem jí chytala, tak jsem fakt měla strach. Informace o propuštění stylu to musí rozhodnout chirurgové, ale na převaz jsem se s ní dostala až v neděli, kdy byla fajn směna a domluvili jsme se - pak nás rovnou pustili. Ve zprávě je JIP psaná pouze 1 den. Tak fakt asi trvat na hospitalizaci s dítětem, ale nevím jestli by to u pětiletého prošlo - těch pokojů dole je fakt málo. Letos nás to čeká znovu už je jí 6 let, tak dostane mobil a varuju ju jí, že to bude s návštěvami špatné a na celý den mě tam nepustí, třeba budeme mile překvapeni. Navíc na nemocnici měli vyvěšenou chřipkovou epidemii a zákaz návštěv.
Jinak loni bych psala, že všechno v pohodě - pouštěli normálně, dohoda dobrá.
Jinak teda k dětem byli příjemní lékaři i sestřičky, chodila paní družinářka a hrála s dětmi hry, knížky, hračky, hry všechno na oddělení, televize s pohádkami (kromě té JIP, ale ta se Vás netýká).
Odpovědět
Průběh diskuze (23 názorů)
Téma: Dětské oddělení - nemocnice Strakonice, ... Bouřka 24.1.2017 19:44
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... Bouřka 24.1.2017 20:8
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 24.1.2017 21:14
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... Chrysantéma 24.1.2017 20:48
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 24.1.2017 20:58
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... Sio 24.1.2017 20:55
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 24.1.2017 20:59
***Re: Zkušenost s dětským oddělením ... Sio 24.1.2017 21:9
****Re: Zkušenost s dětským oddělení... Bouřka 24.1.2017 21:14
*****Re: Zkušenost s dětským odděle... Černá kronika 24.1.2017 22:17
******Re: Zkušenost s dětským oddě... Bouřka 24.1.2017 22:25
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... Binturongg 24.1.2017 21:18
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... zerat 24.1.2017 21:28
***Re: Zkušenost s dětským oddělením ... Binturongg 24.1.2017 21:34
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 24.1.2017 22:9
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... zerat 24.1.2017 21:21
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... zerat 24.1.2017 21:22
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 24.1.2017 22:9
***Re: Zkušenost s dětským oddělením ... zerat 25.1.2017 8:24
****Re: Zkušenost s dětským oddělení... Bouřka 25.1.2017 9:49
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... jen tak 24.1.2017 22:29
*Re: Zkušenost s dětským oddělením - ne... Lenka T. 25.1.2017 16:2
**Re: Zkušenost s dětským oddělením - ... Bouřka 25.1.2017 16:38

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.