| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

1.10.2017 11:35:23 Pruhovaná

Kočičí šikana

Poradíte mi, místní kočkomilky a kočkomilové?

Máme dvě kočky, kastrované, 5 a 3 roky. Starší přijala ségru celkem dobře, i když nijak nadšeně (kotě ji adoptovalo tak trochu za maminku, starší byla ale spíše odtažitá). Obě jsou moc hodné, vůbec je třeba nenapadne nás seknout nebo čůrat jinam než do zachůdku. Starší je úplné zlatíčko (tedy na nás) a úžasná sspolečnice. Umí dávat pac, aportuje míček, hraje si na schovávanou, sedá u nás, komunikuje, rozumí nám. Za svého hlavního člověka si vybrala 19 letého syna, se kterým spí. Mladší je plašan a introvertní strašpytlík, klasický kočík, ometá se mi kolem nohou, když vařím a občas si ke mně lehne do nohou, ale jen ke mně a nesmí být žádný chlap v blízkosti.

Starší zachráněna coby kotě z hrozných podmínek, mladší před útulkem, ale z podmínek dobrých.
Celkem slušně spolu vycházely, i když starší (přestože menší) má odjakživa navrch.

Teď ale starší začala mladší doslova šikanovat. Když se kočkují, vždycky začíná starší a poslední dobou nějak přitvrzuje, mladší se jen brání a už byla několikrát zdrápaná do krve (nás starší neškrábla nikdy v životě).
Dokonce máme podezření, že starší tu mladší vyhání od misky, když nejsne doma (mají granule k dispozici). Starší je vyžraná, mladší hubená. Občas to udělá i když jsme doma, ale je mazaná a hlídá, abychom to neviděli.
Občas se i olíznou, sedávají spolu na sluníčku, ale nespí spolu. Malá dřív chtěla, ale starší na to není.

Co myslíte, že by se s tím uzurpováním mladé tou starší dalo dělat a jak? Je nám mladší holky líto. Hubne a stahuje se...
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Kočičí šikana Pruhovaná 1.10.2017 11:35
*Re: Kočičí šikana Lady V. 1.10.2017 12:30
**Re: Kočičí šikana Pruhovaná 1.10.2017 13:7
**Re: Kočičí šikana Len 1.10.2017 13:36
*Re: Kočičí šikana TiNiWiNi 1.10.2017 13:20
**Re: Kočičí šikana Pruhovaná 1.10.2017 14:54
***Re: Kočičí šikana K_at 1.10.2017 14:57
****Re: Kočičí šikana Pruhovaná 1.10.2017 17:17
*Re: Kočičí šikana K_at 1.10.2017 13:52
**Re: Kočičí šikana Pruhovaná 1.10.2017 14:52
***Re: Kočičí šikana K_at 1.10.2017 18:29
*Re: Kočičí šikana Faidra Lannister 1.10.2017 16:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.