| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

15.8.2023 13:28:44 Gavašetka

Kalábrie - co určitě vidět a aktuální zkušenosti s čímkoli

Chystáme se do Kalábrie, ještě je sice čas, ale i tak přemýšlím nad tím, kam se vydat, co neopominout. Jedeme do vesnice hned vedle Tropey, plánujeme přednostně po regionu cestovat vlakem, s tím máme v Itálii jen ty nejlepší zkušenosti (vlaky jsou rychlé, klimatizované). Kam se podívat? Určitě chceme do Pizza, to jsme před pár lety s cestovkou jen proběhli (škoda), samozřejmě znovu do Tropey, to bez diskuse. A pak mě napadlo zajet do Scilly. Nebo na nějaký ten hrad, těch je tam spousta kolem trati. Váhám ohledně Capa Vaticana, tam jsem byli taky s tou cestovkou a zase nějak extrémně jiné než výhledy odjinud mi to nepřišlo. Ale třeba se pletu.

Jestli máte nějaké vychytávky, čerstvé zkušenosti ohledně stravování apod., sem s nimi, budu za to vděčná.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Kalábrie - co určitě vidět a aktuální zk... Gavašetka 15.8.2023 13:28
*Re: Kalábrie - co určitě vidět a aktuá... Latté 15.8.2023 22:14
**Re: Kalábrie - co určitě vidět a akt... Gavašetka 16.8.2023 15:18
***Re: Kalábrie - co určitě vidět a a... Latté 17.8.2023 8:44
****Re: Kalábrie - co určitě vidět a... Gavašetka 17.8.2023 16:49
*Re: Kalábrie - co určitě vidět a aktuá... Gladya, bývalá dasa, 30.8.2023 14:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.