| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

2.1.2024 3:34:46 sally

Re: Kočka hraboška

My máme pomocnou školu. Zvlášť když leží na gauči v pelíškách a hledí na mě, jako když jsem spadla z višně. Jsou to stájové polodivoké kočky, které se rozhodly, že budou domácí. Jsou hrozně hodní, vánoční stromek nám pořád stojí, do kuchyně nechodí, večer se se mnou dívají na televizi. Žerou, co dostanou (po letech, kdy byli krmení sporadicky si fakt nevybírají), chodí na svůj záchod a učí nás chodit po schodech (lákají nás na schody, abychom je šli krmit). Spoustu zlozvyků domácích koček nemají. Akorát teda nepochopili, že je máme kvůli tomu, aby drželi myši od baráku - oni nám je naopak nosí dovnitř. Obvykle živé. A pak na nás mňoukají. Asi si myslí, že nás musí naučit lovit? Přitáhli i malého králíčka. Hugo je maličký černobílý kocour, skoro čtyřletý - ale má obří tlapky - asi nikdy pořádně nevyrostl, protože nebyl dost krmený? Na to, že je venkovní polodivoká kočka, tak si klidně usne na zádech s odhaleným břichem.
Guido je starší, vet si myslí, že cca osmiletý. Je zřejmě hluchý - nebo nahluchlý. Slyší zvuky, ale nedokáže je určit v prostoru - párkrát se mi podařilo ho vyděsit, protože mě neviděl přicházet. Hugo se nechá vzít do náruče, ale úplně ztuhne / zhadrovatí. Guido se vzít nenechá, má z pokusů panickou ataku - vyrve se a zdrhá - ale tak, že třeba klidně vletí plnou parou do zdi - úplný mimoň. Možná někdy žil se psem - místo kočičího volání tak divně vyje (ale třeba je to tím, že neslyší?) - a pořád všechno olizuje - Huga, nás, ale třeba i pelíšek, na kterém leží. Ani jeden nás nikdy nepoškrábal. Kočičí hračky vesměs ignorují, ale když se do něčeho pustí, tak to během chvíle naprosto rozcupují.
Jsou fakt zvláštní. Ven chodí spíš Hugo, Guido mi přijde, že je rád, že je na stará kolena v teple a krmený - ale občas si (mi?) pro nějakou tu myš dojde, někdy je i sežere (pokud jí neodchytíme živou a nevyhodíme ven). Jsou fakt zvláštní.
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Téma: Kočka hraboška Agatha Ch. 1.1.2024 16:27
*Re: Kočka hraboška K_at 1.1.2024 16:32
**Re: Kočka hraboška Agatha Ch. 1.1.2024 16:44
***Re: Kočka hraboška K_at 1.1.2024 19:43
****Re: Kočka hraboška Agatha Ch. 1.1.2024 20:47
**Re: Kočka hraboška Margaret 2.1.2024 7:42
*Re: Kočka hraboška Mia 1.1.2024 19:40
*Re: Kočka hraboška Delete 1.1.2024 21:52
**Re: Kočka hraboška K_at 1.1.2024 21:58
*Re: Kočka hraboška sally 2.1.2024 3:34
**Re: Kočka hraboška sovice 2.1.2024 7:15
*Re: Kočka hraboška sovice 2.1.2024 7:21
*Re: Kočka hraboška Dari79 2.1.2024 7:54
**Re: Kočka hraboška breburda71 2.1.2024 9:57
*Re: Kočka hraboška Martina, 2 kluci 2.1.2024 9:26
**Re: Kočka hraboška K_at 2.1.2024 9:50
***Re: Kočka hraboška Martina, 2 kluci 2.1.2024 11:32

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.