| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - důchody, sociální příspěvky

29.4.2024 21:48:28 77kraska

Re: Odchod do důchodu

Ropucho, to teda obcan fakt nemuze...to vim davno :-(
ostatne myslim, ze na to jsou i soudni rozhodnuti, ze kdyz Ti neco rekne pani na urade spatne, tak se pak nemuzes hojit po statu...aspon jsem to nekdy davno cetla a od te doby jsem necetla nic opacneho

ja mam zrovna nedavnou zkusenost....pred 2 mesici se zacalo psat cosi o novele jednoho zakona, co nas znepokojilo, tak jsem volala na prislusne ministerstvo, a protoze jsem se nemohla niceho dopatrat, tak jsem zavolala primo reditelnce komunikace toho ministerstva, ktera mne ujistovala, ze pokud bude novela, tak pujde do vlady treba letos na podzim.....a ejhle, novela uz je v pripominkovem rizeni na vlade....takze mam zase o zkusenost vic ve svych 55+ letech
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Odchod do důchodu Anadar 27.4.2024 21:41
*Re: Odchod do důchodu Jana a Petra 28.4.2024 7:29
*Re: Odchod do důchodu 77kraska 29.4.2024 20:7
**Re: Odchod do důchodu Ropucha + 2 29.4.2024 20:42
***Re: Odchod do důchodu 77kraska 29.4.2024 21:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.