| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Opožděné gratulace

Ahoj holky! Celý minulý týden jsem byla s Honýskem u našich. Ségra jela s rodinou na dovolenou, tak mama chtěla pomoct s domácností. Honzík u našich spával a já jezdila večer domů. Ten běh mezi 2 domácnostmi byl docela vyčerpávající, ale zvládla jsem to. Honýsek tam byl naprosto spokojený, velký dvůr, velká zahrada, bazén, pískoviště, plno zvířátek, ten si to užil. Mama obden chodila do práce, ale já se snažila se s ní nehádat, tak to taky šlo.

Zítra odjíždíme k sestřence k Brnu, snad se počasí umoudří, nějaký den tam pobudeme, přesně ale nejsme domluvené na jak dlouho, možná přijede i ona k nám, má 2 holčičky.

S Mončou jsem se nestihla rozloučit, ale fakt vůbec nestíhám.

A teď resty - přejeme ke svátečku opožděně Zuzance a Klárce všechno nejlepší, dále Alče k svátku, který měla již před týdnem, dále Myšule - Hanče, pokud sem chodí, potom i Michel k svátku.

Potom přejeme i Vojtíškovi od Janči z Krumlova k 2.narozeninkám, které měl ve středu a také ke včerejším 1.narozeninkám Janince pražské, která si teď užívá na chatičce v jižních Čechách. Takže hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku a pohodu.

Tak doufám, že se nezlobíte, ale dřív jsem fakt nestíhala, důležité ovšem je, že na vás myslíme. :o)

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Opožděné gratulace Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 20.8.2007 14:17
*Re: Opožděné gratulace michel 21.8.2007 8:53

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.