| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

21.8.2007 8:53:21 michel

Re: Opožděné gratulace


ahoj holky,
zdravím Vás po velice dlouhé době a moc se omlouvám, že mezi Vás nechodím. Snad se někdy polepším.

Dodatečně přeju všem oslavencům, ať velkým nebo malým, ke všem svátkům a narozeninám vše nej nej, ať se máte všichni dobře. Já dodatečně děkuji za přáníčka.

S Mončou jsem si psala SMS, takže jsme se tak nějak "pozdravily", ale pro jistotu ještě jednou přeju příjemný a "ubíhající" pobyt v lázních.

Přiznám se, že jsem Vás vůbec nedočítala zpět, takže o Vás nic nevím, jestli tu třeba nejsou nějaké nové maminy. Pokud ano, zdravím Vás.

No a trochu těch informací od nás - po půl roce jsme konečně sehnali řemeslníky na dostavbu baráku, tak snad už budeme trochu kulturně bydlet. Taky jsem měla v plánu třetí robátko, ale nějak se nedařilo, tak jsem od toho zatím upustila. Uvidíme jak do budoucna, v práci to vypadá tak nějak všelijak, takže by to byla asi jediná záchrana. U nás je momentálně poměrně vysoká nezaměstnanost, zrušili se tu tři obrovské firmy a lidi nemaj práci.

Taky jsem někdy v červnu mluvila s Moonou, má toho taky chudák moc. Tímto se jí zároveň omlouvám, že jsem se už neozvala a výlet jsme nenaplánovaly, protože jsem ještě od té doby neměla volný víkend.

Boni a jak Vy s domečkem? Něco nového?

Taky jsme během léta hodně pobývali v Praze. Už už jsem měla nutkání prozvonit Janču a Renču, ale přišlo mi to strašně hloupý, otravovat tak nějak z minuty na minutu a ještě ke všemu během letních dovolených. Ale holky, naše pobyty v Praze ještě neskončily, takže pokud se Vám rozezvoní mobil - jsem to já, hihi.

Tak holky, budu zase na nějaký čas končit, jednak píšu z práce a to by taky mohlo skončit vyhazovem a jednak, jak jsem nic nečetla, tak už nemám na co reagovat.

Mějte se tu všichni krásně a věřte, že i když sem moc nechodím, tak na Vás
stále myslím.

Zatím ahojda Michel


Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Opožděné gratulace Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 20.8.2007 14:17
*Re: Opožděné gratulace michel 21.8.2007 8:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.