| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

19.9.2007 19:43:10 Isis (3 děti)

Re: Středeční zážitky

Ahoj holky,

pozdrav všem!

BONI, dobrý zážitek s autem. Umím si představit, že by se mi to mohlo stát. :-)))
ALI, nejsem ani v práci, ani nemám děti ve školce/škole a taky nestíhám. :-) Ad školka - nějak jsem nenašla žádnou, která by splňovala mé požadavky ve více ohledech, takže Klárka nechodí. V dětském kolektivu je sdostatek, žádné sociální problémy nemá, já jsem doma, takže to neřeším...
JANI, Klárku bych potřebovala k logopedovi dokopat, ale je svéhlává. Nejde jí "l,r,ř". Uvidíme, chci to řešit zavčasu.

Zuzance se minulé úterý, přesně v 7 měsících, vyklubal první zoubek. A další se klube. V neděli jsme začali s příkrmem, zatím jen polední zeleninkou, a šmakuje jí. :-)
Dnes mi udělal velkou radost Martínek. V plavání byl ve vodě poprvé beze mne, ve skupince s Klárkou, a zvládl to bezvadně. Mně tak odpadá jedna "starost". :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Středeční zážitky Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 12.9.2007 20:47
*Holky neumřeli jsme Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 13.9.2007 19:48
*Re: Středeční zážitky Isis (3 děti) 19.9.2007 19:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.