| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěžte s filmem Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru

Vyhrát můžete balíček obsahující tašku, frisbee, puzzle a knihu - vše na motivy filmu.

  (?)
 Názory 110 z 6058  [Dalších 6048 >>]
Iriska = 3 děti 33284
30.7.2010 8:29:41
Ahoj holky,
omlouvám se, že ruším. Ale MÁM NA PRODEJ OD KAMARÁDKY OBROVSKOU KRABICI VĚCÍ PRO HOLČIČKY VE VĚKU 5-12 LET. Jsou to většinou značkové věci za symbolickou cenu. Něco do školy, nebo sváteční, i nové. Něco na doma.
Věci bych chtěla poslat po více kusech. Pošlu pár fotek na ukázku, ale nechci to měřit a fotit jednoltivě. Proto symbolická cena!!!!!!!!!!!
KDO MÁ ZÁJEM PIŠTE: irena.liblinska@seznam.cz
( napište, že jste z rodinky)
díky
ZuzkaN 7401
3.5.2010 0:11:59
~t~ tak jsem nakoukla, myslela si, že to tu trochu ožilo a ono už jsou to rok staré příspěvky! Uf! TO jsem se sem tak dlouho nedívala???
Škoda, že to tu upadá... teda neupadá, už upadlo ~y~
Leňula, Andělka a Emilka 91733
22.10.2009 21:56:15
Ahój Peti, tak jsem si říkala, jestli tady za tu dobu nepřibila nějaká duše, a ono nic ~a~~d~

Tak to vypadá, že tu zbydem asi jenom my dvě. tak jak to u vás šlape ? my jsme trochu na štíru, Angelí má pořád hlavu někde v oblacích, ale snaží se, ve škole ji to baví a nejvíc kupodivu matika, horší je psaní, to musím doma pérovat a cvičit.
Emís měl nástup do školky děsnej, všechno s řevem, teď už je to trocha lepší - no je tam nejmenší tak co jsem měla čekat, že jo ? ale zase jí vadí zima ~a~~a~ je trochu cimprlich po mě. takže do školky jdeme stejně s řevem, protže ji fouká do očiček a je jí strašná zima, přitom je navalená jak eskymo.
jinak jsme teď všechny tři marod ....
Petra+2 9023
11.6.2009 23:48:51
Ahoj, tak gratuluji k přijetí!!! ~x~~R^
My jsme byli v Beskydech, Kája si zhmoždila ručičku, teď to měla v sádře, teď řeším problémy se stavební firmou, už jsme s nimi ukončili spolupráci, to je na dlouhý povídání, ani se mi o tom už povídat nechce.

Jo a s Marťasem jsem byla ještě jednou u psycholožky, ta z něj byla nadšená, jako že ty znalosti fakt má a že prý i když má problémy s pozorností, že škola bude lepší řešení, než další ztracený rok ve školce.
Leňula, Andělka a Emilka 91733
21.5.2009 15:57:19
Ahój Peti, tak už máme rozhodnutí ~R^ jsem šťastná jako blecha, protže Emča to potřebuje jako koza drbání ~t~
Byla jsem s ní u doktorky pro homeo na celkovou obranischopnost a sepisovali jsme dotazník o její povaze, a doktorka naznala, že je na Angelínu až moc vázaná. a to má recht, protože jí se o Angele i zdá a já vím o čem mluvím, protože spí vedle mě a to v noci neslyšíš nic jiného naž " Ako sem, Ako tam atd... ~a~
Leňula, Andělka a Emilka 91733
14.5.2009 9:25:14
Zatím mi nic nedošlo, úplně mám strach se zeptat, raději bych si to přečetla. ~a~
Bohužel tady mi odvolání asi nebude nic platný, když je plno tak je plno, s tím bohužel nic neudělám a vzhledem k tomu že je tu jenom jedna školka, tak ani nemám na výběr.
Holt jsme malý město ~q~
Petra+2 9023
13.5.2009 21:21:30
ahojky, tak co, vzali Emíse do školky? Napiš si odvolání nebo zkus jinou školku, ne?
Ono už se tak "po staru" snad nikde moc nepraktikuje. Ale jak to tak vidím z předškoláka (kroužek), tak Marťas má tendence ve skupině tendence se flákat, nedávat pozor a přemýšlet si "o svých věcech", tak nevím, jestli ty práce ve skupinách budou zrovna pro něj... Učitelka nám říkala, že jí můžeme kdykoliv přijít dělat asistenta, že jak má pět skupin, tak to je prý jak pět tříd a potřebovala by pomoct ~:-D~:-D~:-D
Leňula, Andělka a Emilka 91733
7.5.2009 18:36:08
čauky, tak tu třídu, ti tedy závidím:-)
U nás je to braný pořád tak nějak postaru~d~

Docela mě to mrzí, protože by bych byla radši, kdyby měla Andělka taky takové uvolněné vyučování, ale taky to asi nehrozí. my budeme mít schůzku rodičů až 27. tak jsem na ni zvědavá.

Na Emíse mi ještě pořád nedošlo rozhodnutí, jestli ji vemou do školky nebo ne~d~ pořád mi ale bije v hlavě, že asi ne. v podstatě mi to ředitelka taktně naznačila.~a~
Petra+2 9023
4.5.2009 19:59:35
jo, kostýmy sama nešiju a dorty nepeču, aby bylo jasno ~:-D Moje motorika v tomhle směru taky nic moc ~y~
Petra+2 9023
4.5.2009 19:58:06
Nene, nedali jsme nakonec odklad, i když mi ho v PPP doporučovali... On se do té školy docela těší, ve školce už mi přijde taky velkej a učitelky říkaly, že udělal velký pokrok, že to zvládne. Navíc jde do alternativní školy, kde nemusí sedět celou hodinu, dělají ve skupinách... On je trochu hyperaktivní, má problém s pozorností a pořád sebou šije. Navíc má nevyhraněnou lateralitu - prý - podle mě je jasný pravák. Jinak prý mám bezva sluchové vnímání, paměť, slovní zásobu nadprůměr. Snad jsme se rozhodli správně. Zrovna dneska už byla třídní schůzka, tak ještě víc budu kontrolovat držení tužky a rozvíjet jemnou motoriku.
V PPP nás taky zařadili do takového programu - HYPO (hyperkativita+pozornost), na každý den máme úkoly, no tak už to máme pomalu jak školu ~t~~t~~t~
Do Rudy jezdíme často, i v zimě lyžovat, je to tam moooc hezké ~R^
 Názory 110 z 6058  [Dalších 6048 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.