| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bradavice a molusky

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1615  [Dalších 1585 >>]
perko 104605
25.3.2022 12:08:20
Zrovna řešíme u dítěte 16 let. První měl asi ve 14, jednou mu jí vypálili a doma jsme mazali Colodium forte. Po roce jsem zjistila velký výsev po chodidle, dítě nám to ani neřeklo. Teď chodíme asi půl roku měsíc, co měsíc na kožní. Vypalují, my doma mažeme a protože žádná změna, lékařka nasadila nově léky a vidíme velké zlepšení a mizení bradavic. Léky ale budou asi pěkný sajrajt, musíme chodit na odběry krve.
neznámá 91073
25.3.2022 11:38:46
To by mě také zajímalo.
Také si myslím, že přijdou s pubertou, možná nějak reagují na hormonální změny.~d~
Teorie s bazénem dle mého nesedí, vždyť doma se také po sobě sprchujete a nikdo sprchu nedezinfikuje, bradavice by se měly šířit po ostatních členech rodiny a u nás to tak nikdy nebylo.
Mě se na noze udělaly jako asi patnáctileté, nemám ráda zákroky a jsem spíš neřešič, než jsme se odhodlala bradavice řešit zmizely samy.
Manžel si ji nechával vyříznout a byl asi dvakrát možná třikrát než se povedlo.
Švagr přísahá na vlaštovičník.

Prostě jsou záhadné.

holkamodroočka 156337
25.3.2022 10:32:52
Teorii vzniku nevím. Ale jako malé se mi najednou udělalo hodně bradavic na chodidle. Nic nezabíralo. Musela jsem na zákrok, kde mi nejprve plosky chodidla opíchali znecitlivějící látkou. Vím, žem mi říkali, že jsem hodně statečná, protože jsem neplakala. Bylo to nepříjemné, ale nebolelo to. A pak mi je vyřízli. Říkali, že pokud vyříznou hlavně "matku", tak bude po starostech. Domů jsem jela hned po zákroku, museli jsme mhd, neměli jsme auto. ťapala jsem po svých, už jsem byla velká na nošení, a táta byl pracovně na služebce. A od té doby, ťuk ťuk, zmizely.
Koníček mořský 156666
25.3.2022 10:10:25
Můj muž si jednu takovou vyhladil. Hlazením. Neustále ji krouživými pohyby hladil, až ji to přestalo bavit a zmizela. Mě někdy taky hladí takovým divným stylem, že bych nejraději zmizela. Moc jednotvárně a intenzivně. Tak mu řeknu, aby toho už nechal. Ale náš kocour to miluje. Nevím, kdo z nich je větší úchyl.
Já si jednou bradavice vyhladila medem. Našla jsem to v časopise z roku 1902 a fungovalo to. Jen jsem byla trochu olepená. Dočasně.
Bradavicím nerozumím, maji svůj rozum. Nevyzpytatelný.
Monika 123907
25.3.2022 9:59:34
Jak funguje to všechno, na co se ptáš, to netuším, ale řekla bych, že šance "to chytit" souvisí i celkovým stavem imunity a ta že je v období puberty taková rozházená stejně jako to ostatní. Taky jsem měla poměrně dost bradavic různého druhu (na nohách i na rukách) v období cca od 13 do 16 let. Ty na nohách jsem likvidovala nějakými náplastmi (což fugovalo, ale dělaly se jiné, nakonec to nějak přestalo "samo"), s těmi na rukách chodila na takové to vymražování tekutým dusíkem nebo čím. Chodila jsem dost dlouho, nakonec zmizely (ale až po několika týdnech od ukončení "léčby") a už se nové nikdy neobjevily ...
Rodinová 140078
25.3.2022 9:57:54
Vidis, a uz umeji i cesky ...
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
25.3.2022 9:56:32
Rozhodně. A někdy na ně funguje zaříkávání.
Jednu jsem přemluvila aby zmizela výhružkou, že jí ustříhnu nůžkama.
Stará Misule 82389
25.3.2022 9:55:06
Dcera když objevila bradavice, bylo ji 14 , myslela, že to jsou otlaky z bot a když nám to ukázala, tak jsem ji vzala hned na kožní. Na obou chodidlech jich měla 15. To jsem ještě neviděla. Vypálila ji je dusíkem, pry ji to vůbec nebolelo a musela je mazat každý večer Kolodium forte a po 14 dnech odmocit a vzit pemzou a co ještě byly, tak znova za měsíc vypalila. Po třetí návštěvě byly pryč. Ale ač chodila doma furt bosa ( ne když jsme to už věděli ) , nikdo z nas doma je neměl. Tak nevím, jak jsou nakažlivý. Ale říkala, že v takový velikosti je musela mít uz aspon rok na noze.
Rigel 156451
25.3.2022 9:50:38
Jmenovalo se to Duofilm, nanášelo se to jako lak na nehty štětečkem
Rodinová 140078
25.3.2022 9:23:29
S bradavicemi nemam zkusenosti, ale domnivam se, ze jsou dukazem pilotniho vysadku mimozemske civilizace ~;)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1615  [Dalších 1585 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.