| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 81  [Dalších 61 >>]
Anna
  • 
3.4.2006 14:01:45
Anna
  • 
3.4.2006 14:00:47
handule+2děti 41437
8.3.2006 13:56:43
ahojky koukám že to na těhle stránkách trochu vázne já mám dvě děti pětiletou holčičku lednačku a 11měsíčního Kubíka.pokud jsi se mnou chcete některá psát napiště kapku tu diskuzi rozjedem papááááá
Peťula Honzík1/01+Michalka8/05 11377
3.3.2006 9:51:24
Kačko taky jsem myslela,že není dobré nutit...ale kdyby manžel to naše trdlo nenutil a nevyhrožoval a nekřičel,tak ještě nejezdí.Teď jezdí a baví ho to:-)

Mimochodem...tady to teda frčí...odpovídám na půl roku starý příspěvek :-))))

katka willheimova 17894
23.2.2006 12:56:16
Dobrý den,
ráda bych vás pozvala do svého obchůdku: BAZÁREK U BUBÁČKA . Je zlevněno více než polovina zboží, navíc při koupi nad 500 Kč neplatíte poštovné.

Těším se na Vaši návštěvu!
KačkaH 33490
2.9.2005 18:58:49
Já bych k logopedovi zašla, minimálně ti poradí, co s tím.
Moje Míša neumí R a Ř a taky jdeme za měsíc na konzultaci k logopedovi.
K.
KačkaH 33490
2.9.2005 18:56:28
Je tu nějak mrtvo. To sem opravdu nikdo nechodíte?? Mám holčinu Míšu a pak ještě Martinku, zítra jí budou dva.
Naprosto chápu problémy s kolem, taky to řešíme, nebo spíš neřešíme, protože manžel se rozhodl, že jí nebudeme nutit. Míšu to absolutně nebaví, nezajímá, takže jí to logicky nejde. Já bych jí i nutila, protože si myslím, že jakmile by se to naučila, tak by jí to začalo bavit, ale manžel je rezolutně proti - tak proti, že na mě proti svým zvyklostem i ječel...
Taky trošku bojujeme s vodou. Plavání je fajn, dokonce už si i sama řekla, že chce jen rukávky,ale potápění je absolutní nepřítel. Jakmile se jí dostane voda do obličeje, je z toho dost špatná a k potopení jí nepřinutí nikdo a nic.
Jinak je to velká šikulka, podnikáme strašnou spoustu věcí a hodně moc vyrábíme a tvoříme.
Mějte se a budete-li si chtít někdo pokecat, ozvěte se, klidně i na můj mailík.
Kačka
Peťula Honzík1/01+Michalka8/05 11377
5.7.2005 15:28:38
Ahojky :o)

Tak zase po hodně dloooooouhé době nakukuju,jestli se tu něco děje.Venku prší,tak se tu nějak nudím nebo co :o)

Evi my s mluvením moc potíže nemáme,už zvládá v pohodě i "R".
"Ř" teda zatím ještě ne.

S tím kolem se divím-náš Honzík je mnohem větší sportovní antitalent a na kole už ho manžel jezdit donutil.On je hroznej posera a něco ho naučit je nadlidský úkon:-)) Pokud si pamatuju,tak váš Adámek jezdil na kole s kolečkama jako drak a to naše tele 2x šláplo a už nemohlo :o)
Ale teď už naštěstí jezdí v pohodě bez koleček.Nějakou dobu pak ještě trvalo než se naučil sám rozjet,ale už zvládá i to :-)
Jenže manžovi to nestačí a přitáhl z garáže větší kolo......a hrozně se diví,že si na něj Honzík nechce sednout :-))))

Jinak od února chodíme do školky nastálo(loni chodil jen na pět dní v měsíci),bohužel teď už má pátý den prázdniny a já z něj doma umírám.Nějak na něj "v mém stavu" nemám nervy :o)) Je totiž v poslední době totálně na zabití :-))
Alice a dvě zlatíčka
  • 
1.7.2005 12:50:39
Ahoj více jak po roce,tak jak rostou vaše ratolesti?
Eva, A+D 6607
17.5.2004 12:56:40
Ahoj holky,
nějak jsme se s tím psaním zasekly co? Co děláte? Adam do školky nechodí, zatím ho tam ani nechci dávat. Jsem doma s Davidem, takže možná až příští rok. Mám teď s Adamem jiný problém, zaměřila jsem se na jeho mluvení. Neumí pořád vyslovovat některá písmena a to V,L,F (R a Ř zatím neřeším). Fláká to. Místo Venda, říká jenda a slovo VLAK je pro něj neřešitelné. Jak jsou na tom Vaše děti? Mám to už řešit s nějakým logopedem?
Jinak jsme učili Adama jezdit na kole bez postranních koleček, ale zatím se nedařilo. Adam žádný sportovec nebude, je dost opatrný, u všeho potřebuje pomoc a já ho tím asi dost kazím. Včera mi manžel na procházce řekl, že mu umetávám hrozně cestičky a tím mu to vlastně ztěžuju. Je to pravda, ale....
Taky jsme na něj uřízli proutek a když neposlouchá, mám čím vyhrožovat. Zatím to zabírá.
Tak se ozvěte a poraďte mi, prosím, s tím mluvením. Nevíte o něčem na netu, kde jsou třeba cviky na mluvu? Díky.
Eva
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 81  [Dalších 61 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.