| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1508  [Dalších 1478 >>]
ajisu 87758
14.9.2010 13:31:01
Ahoj tak u nás ji přijali do školky a od března začne chodit.Když jdeme do parku tak se skamarádí s dětma v tom nemá problém.Asi první dny to bude těžší pro ni ale snad to zvládneme.Aspoň budu mít chvilku na miminko.Už se mi to blíží,koncem řijna mám termín tak uvidím.
Jinak jsme zdravý a byli jsme na prohlídce na kardiu tak se jí to zlepšilo.Tak se mi ulevilo,další kontrola za půl roku.
Zatím pa
TaJ 81121
11.9.2010 23:07:52
Ahojky všem:-)
tak my jsme Jiříka letos taky ještě do školky nehlásili, z dětí, co tu známe, tak nikoho pod 3 roky nevzali, takže půjde asi až příští rok, ale my naštěstí máme babičku, která je i ve svých 70 letech velmi vitální a od začátku s tím sama počítá, že bude hlídat a už se na to moc těší, Jiřík jí navíc přímo zbožňuje, kdyby bylo jen na ní, tak by šel až jako předškolák:-). Ale ani kdyby místo bylo, tak bych ho teď ještě nedávala, ještě by na to nebyl zralý - pořád se nemůžeme zbavit plínek, prakticky ještě nemluví (ale manžel prý začal až ve 3 letech) a donedávna se dětí spíš bál a utíkal před nimi, nebo je zdálky pozoroval. V tom teď nastal obrovský zvrat, už si s nimi i hraje a někdy i sám první navazuje kontakt, on prostě jen vždycky na všechno potřebuje víc času, takže za rok to už myslím bude všechno ok:-)
Jájaa3 43419
10.9.2010 14:31:35
Ahojky
SALVO,mám to se školkou stejně.U nás není místo,braly děti jen do začátku února.
Já bych měla nastoupit zpět do práce,ale vůbec nevím,jak to dopadne.

Mám se v lednu přijít domluvit.Možná,že by jsme se mohli domluvit až na září,ale,kde mám jistotu,že mě pak vezmou.:O((
hataika/97,02,08/ 65090
2.9.2010 8:10:53
Salvo po delší době zdravím.Práci také budu řešit,ale malého jsem teď do školky ani nehlásila,asi by ho taky nevzali.Spíš to vidím na příští září.Kdyby se naskytla práce zajímavá,tak by babi pomohla,ale firma,kde jsem pracovala tak skončila.A malý je na nás dosti fixovaný,myslím,že mu neuškodí,když bude ještě rok doma.Nějaká brigáda by se hodila,uvidím.

Školákům také přeju hodně elánu a úspěchy ve škole.My jsme tu takoví osamocení,v bytě je nezvyklé ticho.Začnu zase chodit s malým plavat,musíme si vymyslet jakýsi režim.
Hezký den.
a K 74469
1.9.2010 7:15:59
Tak všem co jdou do škol a školek přeji úspěšné vykročení ~x~

Malého do školky ještě nevzali, tak nás to čeká až příští rok, takže musím pořešit práci, hlídání nemám tak budu muset asi od března na pracák, nebo nevím jak to vyřešit~a~
a K 74469
20.7.2010 12:40:44
No sluníčko jsem chtěla, ale né tak moc. Jsme zalezlí v baráku, ale už i tady je dost vedro. odpo jsme u bazénku a na zahradě, máme otočený den, domů chodíme tak mezi 21-22 h takže se nemůžu divit, že malej chodí spát kolem půlnoci. I zvířata jsou z toho grogy. V lese není nic vidět, doma to leží ve stínu a to jsme plánovali ZOO - nikam až bude líp~a~
ajisu 87758
12.7.2010 9:38:26
Ahoj to je strašný dusno,být u vody jinak se to asi nedá přežít.Koukám že se tu nic neděje,aby ne v takovém vedru.Malá se rozkecela pořád něco mluví a opakuje.Byli jsme v lese na borůvkách,malá měla klíště musím zaklepat zatím dobrý.
Přeji přežití ve vedrech a užívejte pa pa
a K 74469
4.6.2010 22:21:10
Tak se nám konečně udělao hezky, je to balzám na duši. I malej byl dost protivnej a ani nechtěl být dlouho venku. Všechno bylo mokré a tak vždy zavelel, že chce domů a šlo se. Dnešek jsme si zase po dlouhé době užívali. Doufám, že už to více méně vydrží až do října:-)

2 90668
6.5.2010 19:34:13
Ahojki,i já přeji Ajisu zdravé a štastné těhotenství a pohodový porod.~s~~n~Salvo moc hezký fotečky~R^,my jsme furt venku pokud je hezky,malá se už naučila jezdit na trojkolce,tak ted všude jezdí.Sem tam veme odrážedlo ale ted víc tu trojkolku.Tak všude chodíme pěšky,ale zpátky chce vzít,prej bolí nožky~t~,ale jo,kočár mám sice jěště doma než ho prodám.Ale stále plinkujeme~a~,v létě bude chodit bez plen tak doufám že do toho nočníku už něco udělá~a~.Sama jí,začíná se pomalu oblékat,jen ty plenky,však ono to přijde.Tak vidím není čas tu moc psát,venku je líp jak doma,mějte se moc hezky,páá Monika~;)~;)
a K 74469
28.4.2010 13:36:00
ahojky, tak my jsme celé dny venku, chytáme paprsky a teplíčko, jak mi zima nevadí, tak letos byla fakt dlouhá. Na zahrádce se mi hromadí práce, tak makám a makám a makám a i sklízím ředkvičky, salátek:-)

Ajisu gratuluju~x~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1508  [Dalších 1478 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.