| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42102  [Dalších 42072 >>]
Peťule, Elí, Áňa 25771
1.7.2011 13:20:02
Hrosi kolo sem koupila od kamosky za 300kc po jeji dcerce je skoro neježděné :-) any ho uslápne ale vítězí její pohodlnost no~t~~t~~t~~t~
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
1.7.2011 12:43:45
Peti, úžasný fotky! Holky rostou a rostou, jako u nás!my kolo nevytáhly ještě, te´d neměla dlouho ani tříkolku, ale zase ji vytáhnu, ať trénuje, jen ji nemůžu tahat do kopce a tdy je těch kopců dost...
Peťule, Elí, Áňa 25771
1.7.2011 12:25:15
Ahojik po delší době zdravím :-)

Hroší mimi úžasné :-)

Hwezdi uží si dovolenou a taky super že malá zvládla tu mandli :-)
Snad už bude zdravá :-)

U nás vyšla školka od října nastupuje na celej den a já do práce :-)

hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
28.6.2011 9:12:17
ahoj holky, tak Vám představuji naše stydlivé miminko...





Na UTZ se předvedla tedah alvně kopancema nohama a schovávala obličej buďto do placenty nebo si ho ukrývala rukou. I jsem se musela jít projít svižně, dřepy a tak a ono ji to uspalo dokonale, při druhé půlce spala spokojeně, rukou tam něco objímala a když doktorka hýbala břichem, naštvala se a kopala a obličej schovala úplně.
Je to i problém toto, že mám málo tý plodovky a taky dle dr mám tu placentu dost velikou...
Ale nožky od sebe dala a kávové zrno nešlo přehlédnout..

v prní půlce natáčení si mnula očičko, dávala ruku v pěst, druhou měla pak u zadku :o) pila polodovku a usmála se a to vše, těch pár chviliček mi stačilo víc, než kdyby se tvářila na UTZ celý natáčení, o to vzásnější mi to vše bude a je....

a ačkoliv jsem od začátku chtěla kluka, tak jsem to stihla přehodnotit a jsem neskutečně z holčičky nadšená :o) a i manžel, mnohem více, než když jsme se dověděli, že čekáme Emičku... i te´d mám slzy v očích...
Ori_on 110091
22.6.2011 16:14:38
Děkujeme též~x~.

A ve staronové práci přeju hodně zdaru a abys už nemusela zase měnit~;((. U mě veliká spokojenost, na takové místo člověk natrefí jednou dvakrát v životě, takže si ho podržím jak nejdéle to půjde:-).

Dneska jsem měla jednání, tak jsem byla na výletě a taky dřív doma. A jsem dokonce sama~t~. Muž s Viktorkou u rodičů, užívají poslední den paragrafu, do konce týdne bude Viktorka u babičky na hlídání, další týden v jeslích a my v práci, a pak frčíme konečně na dovolenou. Těším se :-)~3~.
Lvice+lvíčata 73763
22.6.2011 14:36:19
Viktorce přejem brzké uzdravení! ~x~

syn byl taky na operaci v květnu s nosní přepážkou, měl vybočenou nosní přepážku a nemohl dýchat, už je OK a chodí do školy, ale marodil měsíc týden v nemocnici a pak 3 týdny doma

já měním zaměstnání, nastupuji od prvního do bývalého zaměstnání, tak jsem zvědavá jak to zase v práci zvládnu, mělo by to být s lepší pracovní dobou za lepší peníze...momentálně doháním resty vybírám si dovolenou ve stré práci
Ori_on 110091
20.6.2011 14:42:57
Hroší, díky. Až budeš vědět, co máš v bříšku, tak dej vědět! A opatruj se~;((.

My dnes s Viktorkou po kontrole na ORL týden a něco po operaci a vše v pořádku:-). Juupíí.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590
17.6.2011 15:27:39
Moc gratuluju!!!
Tož můj režim platí, plodovky stále hodně málo, víc má u nožiček, tak hezky kopalo a bohužel, ač nohy dávalo od sebe, nešlo poznat, co to je, všechno tak maličký, jak je i mimčo menší... ale dle dr to vidí spíše na kočku než kocourka, ale říkal, že tak 60% na 40%... čili zase nevím nic...
Ori_on 110091
17.6.2011 13:45:34
Pěkný pátek, holky.
Mám tááákovou radost, muž udělal dneska státnice~R^~s~. Konečně to má za sebou, tak se může slavit ~v~~t~.

Mějte pěknej víkend~3~.
Ori_on 110091
14.6.2011 13:24:51
Zdenčo, děkujeme ~x~.
Já vidím na Viktorce změny k lepšímu hned od začátku - od prvního dne po operaci. Nelitujeme zatím. Šli bychom s ní zas.

Jsem v práci, mám kafčo, to nejdůležitější dnes hotovo, tak zevluju a zdravím ~t~~3~~c~.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42102  [Dalších 42072 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.