| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 186  [Dalších 146 >>]
amaya 139701
22.11.2013 21:23:55
jak jste na tom s vahou?ja uz + 15.....-(...i v predchozich tehu jsem pribrala strasne moc...bricho me taky svedi, ale to je myslim normalni, navic v zime je kuze i tak sucha. A ke trem detem - mne to zas tak moc neprijde :-) 5 nebo vic uz mi pripada jako hodne...ale to je subjektivni, jsou lidi, kterym i jedno prerusta pres hlavu a nekteri jsou v pohode i s 5...ale myslim, ze cim vic deti, tim jednodussi, nejnarocnejsi mi prijde mit jedinacka.
Hadice a hadi 94577
19.11.2013 17:28:45
MarChy, u nás /kluci 8 a skoro 7/ taky na Ježíška věří. Starší už asi tuší, ale zeptat se nepřišel. Nechávám to být, jako Dojínek. Až to "praskne", nic s tím nenadělám, ale užívám si toho, že ještě věří.
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
19.11.2013 10:13:48
Ahojky, dcera čerstvě 7 let stále na Ježíška věří a já doufám, že jí to ještě dlouho vydrží. To jsou pro mě ty nejkrásnější vánoce, když vidím v jejich očích tu nejistotu jestli ten Ježíšek přijde, jestli byla hodná a dárky donese a pak otevře dveře a vidí ten rozsvícený stromeček a rozzářené oči nad dárkama ~R^ to mám nejradši a osobně já už žádný dárek nepotřebuji. Takže doufám, že jí to vydrží a nikdo jí to ve škole neprozradí jak to vlastně je. I přesto se budu snažit v ní nahlodat to, že část dárků pořád ježíšek nosí.
Jinak děkuji za radu ohledně toho svědění. Vytáhla jsem si nějakou kosmetiku, kterou jsem měla připravenou pro mimčo a mažu a mažu a je to lepší ~R^
curlyhair 78844
18.11.2013 10:01:17
Holky věří vaše děti na Ježíška? Našim klukům je 5 a 8 let a stále píší Ježíškovi dopisy a věří, že jim nosí stromeček a dárky. U staršího máme s manželem trochu dilema zda mu říct pravdu dřív než s tím přijde ze školy - dost se divíme, že už se tak nestalo..... Na druhou stranu je nám ale líto mu kazit kouzlo vánoc a taky nevím jak by to bylo když bych to starší věděl a mladší ne (tomu bychom iluze ještě určitě kazit nechtěli). Jak to máte vy?
Nevril+Maty+Sam+Veru+bříško 30088
17.11.2013 19:59:50
a taky je dobrý používat prací prášek senzitive a zcela vyloučit mýdla na mytí atd vše pouze hypoalergenní a oplachovat dobře vodou. V době akutního ekzému se jen krátce sprchovat.
Nevril+Maty+Sam+Veru+bříško 30088
17.11.2013 19:57:12
Holky zdravím!
Vítám novou maminku, je hezký, kolik nás čeká už třetí dítko :), na mě se někteří lidé koukali skrz prsty, jakože proč tolik dětí...když je málo peněz, času už teď. Ale vnímám to podobně jako Marchy, každé dítě je dar ~x~, i když je to teď náročné, za chvíli vyrostou a my už budem pak dojatě vzpomínat... fakt hrozně to letí.
Dojínku to svědění jsem mívala taky, bylo to v době, kdy bříško hodně porostlo, než si kůže zvykla, fakt je, že to může být i játry, nebo začínající ekzém, ale pokud je to jen v tom místě největšího napínání, vypadá to spíš na to. Já jako ekzematik mám jen radu- samozřejmě mazat, někdy je lepší tělové mléko než olej a nejlíp hypoalergenní. Když to hodně svědí, to bývá hlavně večer, přikládám vychlazené listy zelí na usnutí a bráním se všelijak škrábání, třeba i tím, že se poškrábu ale kousek vedle. Soucítím s tebou, protože to znám a je to fakt někdy dost protivný...
Hadice a hadi 94577
13.11.2013 19:43:06
Ahojky, zdravím všechny!
Dojínku, asi to bude od napínání bříška, ale pro jistotu to řekni dr., mě kvůli svědění kůže poslal na odběry krve-jaterní testy. Mě teda svědí hlavě ruce, nohy a břicho.
U nás na kontrole všechno dobrý, jen teda se mi zkrátil čípek, ale dr. říkal, že drží. Váhový odhad máme 2,2 kg ~8~. Je to asi dost, ale co nadělám. Za posledních měsíc jsem nic nepřibrala, tak zůstávám na těch 11.
Tak se všichni opatrujte!
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
13.11.2013 9:22:38
Ahoj holky, poslední dobou cca. 4 dny mě začalo šíleně svědit břicho hlavně v oblasti pupíku. Jsem z toho na nervy. Nechci se moc škrabat bojím se strií, ale zas jen tak to nechat nemůžu. Břícho si mažu, kůži nemám pocit, že bych měla nějak napnutou. U první dcery si nepamatuju, že by mi něco svědilo a teď jsem z toho pološílená :-D Nevíte co s tím?
curlyhair 78844
12.11.2013 20:29:45
Ahojky vítám~3~, u nás můžeš na mateřskou 6-8 týdnů před porodem.
amaya 139701
11.11.2013 20:25:45
tak se taky pridavam...cekame treti v lednu..ale nejsem v CR, pisete o matersky, kdy se chodi v Cechach na materskou?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 186  [Dalších 146 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.