| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 186  [Dalších 156 >>]
curlyhair 78844
16.12.2013 10:38:19
Ahoj holky, všechny moc zdravím v tomto předvánočním čase:-)) doufám, že si ho užíváte hlavně v klídku. Dlouho jsem se sem nedostala, v předešlých 3 týdnech se nám doma motaly bacily a viry, byli jsme celkem vyřízení. Mladší syn si donesl ze školky rotaviry~:(takže nejdřív zvracel a měl průjem on, po týdnu to chytil starší syn a několik dní na to i já. Sice to každému z nás trvalo asi 2-3 dny, ale musím říct, že to bylo dost drsné. Celé těhotenství jsem nezvracela, byla jsem z toho celá šťastná, protože u staršího jsme prozvracela celý začátek těhu, no a teď ke konci se:-©. Pak měl mladší syn ještě laryngitidu, takže už celý minulý týden byl doma a jelikož se jim ve školce furt motají ty rotaviry, tak už zůstane doma a půjde až po novém roce. Hrozilo, že budou muset školku zavřít, ale nakonec hygiena řekla, že to není třeba. No každopádně už jsme OK a doufám, že až na nějaké rýmy a kašlíky to tak zůstane co nejdéle. JInak cukrovíčko mám napečené, dárky zabalené, oblečení pro prcka vyprané a vyžehlené a tašku do por.zabalenou takže můžu klidně jet rodit...~t~ docela se těším až to bude za mnou, děsně mě trápí ty bolesti kostrče. Pojedu rodit na Obilňák, byla jsem tam už 2x a spokojená tak to tam snad zvládnu i teď. S epidurálem taky zkušenosti nemám, u prvního už mi ho chtěli dát, ale nakonec se porod tak rozjel, že už nebylo třeba a je u druhého je fakt, že bychom to asi ani nestihli. Se vším všudy i s cestou byl mladší syn za 2 hodiny na světě~p~ bylo to fakt rychlý. No jen doufám, že teď už třetího už to rychlejší ani nebude abychom tam aspoň stihli dojet, máme to po dálnici tak 20 min když bude slušná cesta. Tak už jsem se vykecala a jdu ještě něco dělat než pojedu pro kluka do školy takže ~3~ a opatrujte se!!!
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
10.12.2013 9:41:53
Ahoj pupíčci, to už sem nikdo nechodí? Jak se máte co je u vás nového. Já už jsem pomalu nachystaná a na příkaz manžela jsem si musela nabalit i tašku do porodnice ~t~ Jinak teď na konci mi začalo růst strašně moc břicho a mám ho šišaté. Malá je asi na pravé straně pořád, protože ho mám jak šišku. Břicho mám obrovské to už jsem si říkala u první dcerky, že mám velké břicho, ale teď ~8~ Zítra jdu na ultrazvuk tak jsem zvědavá co mi řekne, hlavně jsem zvědavá na odhad váhy u mimča ~x~
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
3.12.2013 12:26:21
Tak jsem dnes koupila prášek na praní a začala prát. Po asi 7 dotazu jestli mám už vše nachystáno jsem se rozhodla, že začnu ~:-D Tašku do porodnice zatím nechystám to mám čas popř. to je zbalené hned, ale vyperu a vyžehlím ať to mám hotové. Příští týden se chystám na cukroví a pak už budu jen čekat na Ježíška a na miminko ~R^
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
29.11.2013 15:59:27
Tak to bych byla šťastná, kdyby to byla rychlovka dceru jsem rodila 13 hodin a právě ten konec mi hodně epidural urychlil tak jestli to zvládnu rychleji tak nic nechci :-D
Hadice a hadi 94577
28.11.2013 22:29:43
aha, tak to máš fajn. Já budu vybírat jednu z brněnských porodnic. S epidurálem neporadím, já ho neměla ani jednou, tak už se do něj asi pouštět nebudu. Spíš, aby ti ho vůbec stihli dát. Mám pár kamarádek, co ho u druhýho chtěli, protože se jim u prvního osvědčil a pak to nestihli :-).
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
28.11.2013 11:12:31
já půjdu do porodnice tady u nás mám to přes cestu dojdu tam i pěšky, když bude nejhůř ~t~ rodila jsem tam i dcerku a vše bylo v pořádku tak nemám důvod hledat jinou porodnici. Stále přemýšlím jestli s epiduralem nebo bez. U první jsem epidural měla a bylo to super hodně mi to pomohlo.
Hadice a hadi 94577
27.11.2013 8:08:54
Já se už asi měsíc držím na necelých 12 kg. U prvního i druhého jsem přibrala kolem 13 kg, tak to vypadá, že teď to bude taky tak nějak.
Nejdřív jsem plašila, že přibírám moc, pak zase, že vůbec ~:-D. Ale mimčo zřejmě nestrádá, takže si s tím hlavu nelámu. Ségra jednou přibrala 24 kg, všechno shodila úplně v pohodě.
Máte už vybranou porodnici? Já ještě vůbec nevím, kam půjdu...
Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 39104
26.11.2013 8:28:22
Ahojky tak hlásím + 18 kg, nedělám si z toho těžkou hlavu ani nemám pocit, že bych nějak přibrala kromě toho obr břicha a mého zadku ~t~ Já bych řekla, že u mě to hodně dělá to že jsem zavodněná. Měla jsem to u první dcery taky 20 kg navrch a jen v porodnici jsem nechala 10 kg a zbytek zmizel sám do 3 měsíců. Takže se uklidňuji, že to tak bude i teď. Ale bříško mám myslím větší než s dcerkou tak se bojím, abych neměla nějakého 4 kg macka. Já jsem chtěla vždy 3 děti no jsem ráda, že jsme si dočkali druhého. Člověk může plánovat a né vždy to vyjde taky jsme málem zůstali u jedináčka ~x~
curlyhair 78844
25.11.2013 14:58:19
Amayo já mám navrch taky 15 kg a přijde mi to docela dost, i když musím říct, že na sobě to zas až nepociťuji. U prvního jsem nejdřív shodila 7 kg - bylo mi dost zle a pak nabrala 12, takže ve finále jsem přibrala 5 kg. A u druhého syna jsem nabrala 12 kg. Teď je to ňák víc a doufám, že už se to bude brzdit. Jinak svědění břicha nemám, spíš mě kůže kolikrát hrozně pne, jako kdyby se mi mělo břicho rozprchnout:-). Mě tři děti taky nepřipadají moc a jedináčka bych určitě nechtěla, ale někdo třeba děkuje Bohu i za toho jedináčka, kterého má. Je to podle mě na každém z nás....přeji hezký den~3~
curlyhair 78844
25.11.2013 14:53:28
Nazdárek tak to jsem ráda, že jsou na tom vaše děti stejně:-)mám z toho velikou radost. Prostě počkáme až to začnou sami řešit a nebudeme zbytečně kazit kouzlo vánoc.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 186  [Dalších 156 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.