| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 827  [Dalších 797 >>]
Pavel
  • 
26.3.2012 21:06:07
Dnes jsme se vrátili z vyšetření a potvrzuji, že doktor je velmi neortodoxní a prima, jinak vyšetření už tady bylo popsáno a jen dodám, že na výsledky se čeká 1 měsíc.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
26.2.2012 17:21:48
Díky,taky vám přeju at vám to dobře dopadne.Já budu mít zítra dobraných první balení.Zatím žádné nežádoucí účinky nepocituji a doufám,že to tak zůstane.My jsme objednaní do podolí na půlku května,pak budem do půlky června čekat na výsledky a doufám,že budem mít povolené snažení po té druhé kontrole.Kondom styk dodržujem,zánět jsem zatím žádný naštěstí něměla co prednison 5 beru,tak doufám,že to tak zůstane.
Měj se Angi a držím ~R^
Angi
  • 
23.2.2012 19:59:36
Ahoj diky moc ja uz beru prednison jednu tabletu denne,manzel taky.Za 2 mesice mam se objednat k doktorce a jdeme na umele oplodneni,ja nemam vejcovody.Drzim palecky at vam to dobre dopadne.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
14.2.2012 20:20:18
Je tu někdo???
Máte někdo podobné výsledky z imunologie v Praze?
Napsala jsem to blbě mám pozitivní Buněčnou imunitu celkově,jak vůči manželovým,tak cizím spermiim.Prostě jsou pro mě veškéré spermie vetřelci,a proto mi předepsali prednison 5 mg denně.
Jinak manžel je naprosto zdravý.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
8.2.2012 12:23:21
Ahojky Angi.
Mi přišly výsledky z reprodukční imunologie dneska.
Mám zvyšenou BI (buněčnou imunitu) vůči manželovým spermiím,léčí se to stejně ten problém,jak ten tvůj 5 mg prednisonu po dobu 2-3 měsíců.
Dneska jdu na gyne pro předpis a začnu s léčbou.
Pak se máeme s manželem objednat na kontrolu za 2-3 měsíce.
Držím ti pěsti,at ti léčba pomůže já v to taky doufám,ale bohužel ti neporadím.~a~
Angi
  • 
2.2.2012 20:03:44
Ahoj holky mam dotaz.Byla jsem na imunologii,dneska jsem dostala zpravu v ni je:Zachycena nezadouci aktivita vuci spermiim bunkami zv.prirozene zabijece,a take je zvysena tvorba protilatek vuci spermiim.Timto zrejme take aktivovany antinuklearni faktor.Je vhodne k protlaceni nezadouci aktivity imunitniho systemu zkusit denne 5 mg Prednisonu po dobu 2-3 mesicu.
Prosim meli jste nekdo neco podobnyho?Co to znamena?
Dekuji moc.
MonikaSt 125397
27.1.2012 10:42:53
Doporučená délka užívání je 3 měsíce a jedno balení je na měsíc...pak lze opakovat a pro seniory se doporučuje užívat i trvale bez zakýchkoliv rizik předávkování....
Tereza P.
  • 
25.1.2012 14:01:59
Jelikož moje imunita není také úplně skvělá, jsem ráda, že jsem se zde dočetla o přípravku, který by mému tělu mohl pomoc. Jak dlouho by se kozí mlezivo mělo užívat aby se to projevilo navenek?
Děkuji za odpověď.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
10.1.2012 19:12:45
Tak máme vyšetření za sebou.Byli jsme tam první,tak jsme měli aspon trochu času si prohlídnout centrum Prahy.
Doktor byl velice srandovní.Prý jak dlouho jste sexuálně abstinoval.Od čtvrtka.Prý to už jste se k nám těšil do kabinky.~t~
První nám vzali odběry,pak jsme šli po těhulích k doktorovi.U doktora jsme ztvrdli 45 minut.Chudáci co byli po nás.Je to,ale prý normální,že jsme tam byli tak dlouho,když jsme tam byli poprvé.Bohužel.Doktor si rád povídá a dělá srandičky.Měli jsme z něho dobrý pocit.
Byli jsme nějací 13 000 a nějaké drobné + dalších 3000 párů má v kartotéce.Takže hodně lidí má stejné problémy.~7~

Výsledky budou za měsíc to bude čekání.Naštěstí přijdou poštou nedovedu si představit jet přes celou republiku kvůli papíru.

Mějte se :-)
Feketka + 2 berušky 58757
4.1.2012 20:01:16
Ahoj,tak mi jezdili do Prahy až z jihu moravy z okr.Břeclav.
Měla jsem za sebou tři potraty do 12 tt a až díky vyšetření v Podolí se mi podařilo donosit dcerku.Jo a taky jsem neměla problém s otěhotněním,zato teď ho mám~:(
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 827  [Dalších 797 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.